Řada vysoce koncentrovaných čisticích prostředků ThomilMagic

Představujeme Vám vysoce koncentrované čisticí prostředky ThomilMagic

ThomilMagic:

Čisticí koncentrované prostředky určené pro profesionální pravidelný úklid. Jsou vhodné do hotelových provozů, administrativních budov, do úklidových firem a všude tam, kde se pravidelně uklízí a kladou se vysoké nároky na kvalitu. Tato řada produktů zahrnuje 7 čisticích prostředků, díky kterým si poradíte s komplexním úklidem budov. Pro snazší práci jsou prostředky barevně rozděleny dle úklidových zón a tak se používá barva prostředku se stejně zbarvenou utěrkou.

Hlavní výhody:

 • Finanční úspory:
  Snížení finančních nákladů na úklidové přípravky a zvýšení kvality čištění. Z jednoho litru super koncentrátu připravíte 35l běžného koncentrátu nebo 50 650ml rozprašovačů. Vysoká koncentrace prostředku zajišťuje až 70% úsporu oproti běžným koncentrátům. 
 • Skladovací prostor:
  Používáte pouze litrové lahve a speciální dávkovací systémy. Díky tomu ušetříte 98% skladovacího prostoru a snížíte skladovací hmotnost o 97%. 
 • Bezpečnost a snadné použití:
  Radikální snížení odpadu za prázdné nádoby a snadné dávkování. Dávkovací systém chrání produkt před zcizením a zajišťuje přesné dávkování prostředku.
 • Šetrné k životnímu prostředí:
  Znatelné snížení dopadu na životní prostředí. Zatímco šetříte své finanční náklady, šetříte také životní prostředí. Při přepravě šetříte o 156 kg méně za paletu, při výrobě šetříte 110 kW/hod. oproti standardnímu produktu a při zakoupení jednoho kartonu šetříte o 6 kg méně za plastové odpady. 
 • Účinnost a výsledky:
  Složení přípravků nové generace, které čistí s menším úsilím a efektivněji. Záruka spokojenosti pro kupujícího a jeho zaměstnance.  

Ať žije kvalitní úklid! A na shledanou příště!

Vysoce koncentrované prostředky ThomilMagic