PMF U1560PS ekonomický detailer s vnitřním sprejováním na čištění čalounění Hubice na sedačky a čalouněný nábytek s nerezovým tělem, plastovou hlavou a nízkým profilem

Kód: U1560PS
Neohodnoceno
Značka: PMF Tools
Pouze pro přihlášené
a) spouštěcí ventil
b) regulátor sání
c) vinylové držadlo
d) kluzák z nerezavějící oceli
e) rychlospojky

Hubice na sedačky a čalouněný nábytek s nerezovým tělem, plastovou hlavou a nízkým profilem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento detailer s vnitřním sprejováním o pracovní šířce 9 cm je hospodárnější alternativou celonerezových detailerů. Co se však účinnosti nebo kvality zpracování týče, tak se jejich dražším variantám vyrovnají. Tělo hubice je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, na které je nasazena průhledná plastová čisticí hlava, která je v případě poruchy snadno vyměnitelná. Tento detailer s vnitřním sprejováním má trysku uvnitř sací hlavy, díky čemuž oproti detailerům s vnější tryskou umožňuje kontrolovanější nástřik čisticího roztoku do tkaniny. Detailer ocení všichni ti, kteří s ním budou čistit sedačky, čalouněný nábytek, matrace nebo sedačky automobilů. Díky nízkému profilu se s detailerem snadno čistí i v hůře dostupných místech nebo v rozích. Spouštěcí ventil pak zajišťuje regulované množství a sílu nástřiku do čištěné tkaniny.

Tři druhy materiálu spouštěcích ventilů:

Tyto detailery jsou dostupné se třemi druhy spouštěcích ventilů. Volí se podle toho, s jak výkonným extraktorem budou tyto detailery pracovat. Plastový spouštěcí ventil je dodáván standardně, dokáže pracovat s tlakem do výše 8 baru. Hliníkový spouštěcí ventil může pracovat max. s tlakem 27 baru, mosazný s tlakem až 35 baru. Oba ventily jsou zpoplatněny.  

Bohatá příplatková výbava:

Každý detailer s vnitřním sprejováním, nerezovým tělem a plastovou čisticí hlavou je možné doplnit o příplatkovou výbavu jako je nerezový kluzák, jenž chrání čisticí hlavu před poškozením a zároveň zabraňuje zatrhnutí čištěné tkaniny. Lze jej také vybavit regulací sacího výkonu a nebo vinylovou rukojetí pro komfortnější uchopení.

Rychlospojky Foster®:

Existuje mnoho druhů a velikostí rychlospojek, kterými výrobci extraktorů mohou své stroje osadit. V Dischemu jsme si toho vědomi, a proto nabízíme široký výběr rychlospojek, jimiž dokážeme propojit jakýkoliv extraktor s jakoukoliv hubicí. Aby se nestalo, že nepůjde hubice k extraktoru připojit, tak necháváme výběr rychlospojek na zákaznících. Z tohoto důvodu detailery nebo hubice nejsou rychlospojkami standardně vybavené, a proto při nákupu na jejich výběr nezapomeňte. Zde naleznete jejich přehled.

Klíčové vlastnosti:

  • tělo z kvalitní nerezové oceli a hlava z průhledného plastu
  • bohatý výběr konfigurací
  • hubice s nízkým profilem pro dosažení hůře dostupných míst a pro precizní detailing
  • vnitřní sprejování
  • vhodné pro profesionální čištění

Výběr správné hubice je velmi důležité rozhodnutí, které musí každý, kdo se chce profesionálním čištěním sedaček a čalouněného nábytku zabývat, dobře promyslet. Budete-li chtít poradit s jejich výběrem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Případně vám může posloužit náš přehledný návod s infografikou Jak správně vybrat hubici na sedačky a čalouněný nábytek?

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro profesionální čištění sedaček
Výrobce: PMF Tools
Pracovní plocha: 9 cm
Materiál: nerezová ocel a plast
Váha: 0,6 kg
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: