PMF U1560S detailer s vnitřním sprejováním na čištění sedaček Hubice na sedačky a čalouněný nábytek s nízkým profilem

Kód: U1560S U1564S Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: PMF Tools
Pouze pro přihlášené
Pracovní plocha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
a) spouštěcí ventil
b) regulátor sání
c) vinylové držadlo
d) průzorové okénko
e) rychlospojky

Hubice na sedačky a čalouněný nábytek s nízkým profilem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezový detailer s vnitřním sprejováním a pracovní šířkou 9 cm je vhodným nástrojem pro detailní čištění čalouněného nábytku, sedaček a matrací. Nízký profil hubice usnadňuje práci ve špatně přístupných místech a rozích. Detailer je vyroben z kvalitní nerezové oceli a vyznačuje se dlouhou životností. Tento detailer je vybaven vnitřním sprejováním. To znamená, že tryska je umístěna uvnitř sací štěrbiny hubice. Oproti vnějšímu sprejování umožňuje lépe kontrolovaný nástřik, jehož množství je možné regulovat pomocí spouštěcího ventilu.

PMF_detailer_na_čistenie_sedačiek_DISCHEM.sk_detail

Dvě pracovní šířky:

Nerezové detailery PMF s vnitřním sprejováním je možné zakoupit ve dvou pracovních šířkách, a to se šířkou 9 cm a nebo 11,5 cm. Užší provedení je vhodné pro čištění menších ploch, jako jsou židle, kancelářská křesla, interiéry automobilů apod. Větší provedení je vhodné pro čištění většího rozsahu a pro čištění sedacích souprav.

PMF_porovnanie_sírok_hubíc_na_tepovanie_čalúnenie_DISCHEM.sk

Čtyři druhy materiálu spouštěcích ventilů:

Každý detailer nebo hubice musí být osazen spouštěcím ventilem. Jeho materiál se volí podle výkonu čerpadla extraktoru, se kterým bude hubice pracovat. U PMF Tools je možné si vybrat ze tří druhů materiálu, a to z plastu, hliníku nebo mosazi. Plastový spouštěcí ventil dokáže pracovat s maximálním tlakem 8 baru. Hliníkový spouštěcí ventil dokáže zvládnout tlak až 27 baru a mosazný dokonce 35 baru. K některým detailerům nebo hubicím pracujícím s truckmount extraktory nebo s extraktory s výkonnými čerpadly  lze přiobjednat i nerezový spouštěcí ventil, který může dosahovat až 83 baru.

Bohatá příplatková výbava:

Standardně je každý nerezový detailer s vnitřním sprejováním vybaven s plastovým spouštěcím ventilem bez průzorového okénka, bez regulace sání a bez vinylové rukojeti. U PMF Tools si však může každý zvolit doplňkovou výbavu podle toho, s čím se mu pracuje nejlépe. Nabízí se průzorové okénko pro sledování uvolněné špíny, regulace sacího výkonu a nebo vinylové madlo pro komfortnější uchopení.

Rychlospojky Foster®:

Extraktory mohou být osazeny mnoha druhy rychlospojek. V Dischemu proto nabízíme široký výběr typů, materiálů a velikostí, abychom dokázali propojit jakýkoliv extraktor s jakoukoliv hubicí či detailerem. Detailery nejsou standardně rychlospojkou osazeny, protože by mohlo dojít k tomu, že nebudou s extraktorem kompatibilní. Proto je k hubici nezapomeňte přikoupit. Tu správnou rychlospojku si můžete vybrat zde.

mosadzné_hydraulické_rýchlospojky_Foster_DISCHEM.sk

Klíčové vlastnosti:

  • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli
  • bohatý výběr příplatkových výbav a velikostí
  • hubice s nízkým profilem pro dosažení hůře dostupných míst a precizní detailing
  • vnitřní sprejování
  • vhodné pro profesionální čištění

Potřebujete-li s výběrem správného detaileru nebo hubice na sedačky poradit, přečtěte si náš přehledný návod s infografikou Jak správně vybrat hubici na sedačky a čalouněný nábytek? Pokud si po přečtení návodu nebudete stejně jistí, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro profesionální čištění sedaček
Výrobce: PMF Tools
Pracovní plocha: 9 cm, 11,5 cm
Materiál: nerezová ocel
Váha: 0,8 a 0,9 kg
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: