Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

  • DISCHEM
  • Čištění a hygiena ovzduší

Produkty pro čištění a hygienu vzduchu | Dischem.cz

Nabízíme profesionální technologie pro čištění a dezinfekci vzduchu od společností CleanAir Europe, Rainbowair, Dri-EAZ a dalších

Nadechněte se zdravého vzduchu díky našim technologiím 

V každé budově a v jejích místnostech se objevují plísně, bakterie, spory, viry a zdroje nepříjemného zápachu. Jde o přirozenou věc do okamžiku, kdy počet mikroorganismů ve vzduchu, který dýcháme, dosáhne škodlivého množství. O budovách, které mají zhoršený stav vnitřního ovzduší dlouhodobě, říkáme, že mají takzvaný syndrom nemocných budov (Sick Building Syndrom). Bydlení nebo práce v těchto "nezdravých" budovách s sebou nese i negativní dopad na naše zdraví.

Naše společnost však nabízí komplexní řešení, které dokáží řešit většinu problémů s kvalitou vnitřního ovzduší. V této kategorii naleznete zmlžovače (Foggery) B&G, čističky vzduchu CleanAir Europe, americké generátory ozonu Rainbowair, ventilátory Dri-EAZ, osvěžovače vzduchu Unicorn Hygienics a THOMIL Profesional a další sortiment, který se Vám bude při zlepšování kvality vnitřního ovzduší nápomocen.

Chcete-li pomoci s kvalitou vnitřního ovzduší, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme a pomůžeme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.