Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Čištění koberců s nízkou vlhkostí | Dischem.cz

Vstupte do světa čištění koberců s nízkou vlhkostí se stroji Strong Industries, VonSchrader, Excentr a Cymex

Nejúčinnější technologie na čištění koberců s nízkou vlhkostí jedině v našem sortimentu

Technologie z této skupiny výrobků jsou určené k čištění koberců s nízkou vlhkostí enkapsulační metodou nebo šamponováním. Nabízí to nejlepší ve svém oboru. Všechny naše stroje zároveň sami zkoušíme a testujeme a můžeme se za jejich kvalitu zaručit. Čištění s nízkou vlhkostí je vhodné všude tam, kde je zapotřebí rychlé a efektivní čištění koberců a není možnost dlouhé doby vysychání. V naší nabídce naleznete nejúčinnější technologie, které se dají pomocí speciálních čisticích přípravků a vhodných postupů použít i k restorativnímu (generálnímu) čištění nebo k údržbovému čištění koberců. Tyto stroje jsou vhodné pro čištění všech druhů vláken, velikosti ploch nebo míry znečištění. Po čištění jsou koberce téměř ihned suché. Jsou ideální pro firmy, které s čištěním koberců teprve začínají nebo pro ty, kteří mají již výkonný extraktor. S většinou z nich můžete čistit i podlahoviny jako jsou například dlažby, vinylové podlahy, dřevěné podlahy atd.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme doporučit ideální stroj pro vaše použití. Jsme vám plně k dispozici na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.