Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Vybavení pro profesionální čištění koberců | Dischem.cz

Vyberte si z naší široké nabídky čisticích prostředků a technologií na čištění koberců. V našem rozsáhlém sortimentu naleznete výrobky americké společnosti Legend Brands (Chemspec, VersaClean, Sapphire Scientific), KleenRite, Rotovac a dalších společností, které patří do světové špičky v tomto oboru

Vyzkoušejte nový standard v čištění koberců 

Koberce plní v interiéru velmi důležitou funkci filtru, který v sobě zachycuje vzdušné alergeny. Sám o sobě není spouštěčem alergií, jak si většina lidí mylně myslí. Alergie spouští až prach, pyly a exkrementy roztočů v něm zachycené. Jako u jakéhokoliv jiného filtru se při jeho zanedbané údržbě filtr přeplní, přestane alergeny a mikroorganismy zachytávat a naopak je začne uvolňovat do ovzduší, stejně jako pevné podlahoviny. Lidé pak tyto látky vdechují, což způsobuje alergické reakce, astma a chronické zdravotní problémy. Při správné údržbě je však koberec pro kvalitu vnitřního ovzduší velmi prospěšný.

Čištění koberců je rychle se rozvíjející se obor, který se dynamicky vyvíjí. Za poslední dekádu bylo vynalezeno nespočet výborných technologií a čisticích prostředků, které se vyplatí sledovat, chcete-li patřit mezi špičky tohoto oboru. V našem sortimentu naleznete bohatou škálu produktů, díky kterým budete dosahovat neuvěřitelných výsledků, a které posunou Vaše podnikání na novou úroveň.

V našem sortimentu naleznete široký výběr čisticích prostředků Chemspec a MasterBlend, díky kterým si poradíte s odstraněním skvrn na jakémkoli typu vlákna. Nabízíme široký výběr extraktorů od renomovaných značek VersaClean a KleenRite, které patří mezi nejvýkonnější a nejspolehlivější na světě. Extraktory můžete vybavit špičkovými rotačními hubicemi na koberce Sapphire Scientiffic HOSS 700, Rotovac, KleenRite nebo profesionálními hubicemi PMF Tools.

Pro ty, kteří dávají přednost suchému čištění koberců nebo čištění koberců s nízkou vlhkostí, máme k dispozici technologie prémiových výrobců HOSTDRY, VonSchrader, KleenRite, Orbot nebo CRB Cleaning Systems.

Naší nabídku neustále rozšiřujeme o další špičkové produkty, které umožňují odstranit jakékoli typy znečištění ze všech typů kobercových vláken. A pokud si při výběru nebudete jistí, s klidem se na nás obraťte, rádi vám s tím pomůžeme. Zkontaktovat nás můžete na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.