Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Čisticí prostředky a odstraňovače zápachu | Dischem.cz

Odstraňte saze a zápach po ohni s pomocí čisticích prostředků a odstraňovačů zápachu ProRestore

Nabízíme řadu profesionálních čisticích prostředků a odstraňovačů zápachu pro zmírnění škod způsobených ohněm a kouřem.

Uhasit oheň, uklidit ohořelý nábytek, zabezpečit místo pro další práce. To je jen malý střípek kroků, které vás po vyhoření čekají. Důležitou součástí je také odstranění sazí a mastnoty od kouře či ohně a hlavně odstranění nepříjemného zápachu způsobeného ohněm a kouřem. A přesně k tomuto účelu najdete v naší nabídce profesionální čisticí prostředky a odstraňovače zápachu. Jsou vhodné pro restaurátorské firmy a firmy zabývající se sanací místa po požáru. Získáte tak produkty, které Vám pomohou odstranit znečištění způsobené neúplným vyhořením materiálu. Zároveň se díky nim zbavíte nepříjemných pachů, které obvykle přetrvávají ještě dlouho po požáru. V naší produktové řadě najdete speciální čisticí prostředky ProRestore. Ty nabízí to nejlepší pro odstranění požárních škod.

Pro pomoc s výběrem vhodného produktu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na info@dischem.cz nebo na tel čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.