Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Čisticí prostředky na čalounění

Vsaďte na profesionální čisticí prostředky na čalounění od renomovaných světových výrobců Chemspec a MasterBlend

Vyberte si z více než stovky čisticích prostředků na čalounění a koberce

Čalounění je jedno z nejdelikátnějších a nejchoulostivějších míst k čištění. Vyžaduje maximální péči, ale zároveň dostatečnou sílu, která by vyčistila i zažrané a odolné skvrny. Přesně to se snoubí v profesionálních čisticích prostředcích na čalounění. Ty jsou přesně uzpůsobeny k čištění nejrůznějších tkanin a materiálů. Poradí si s roky zažranými fleky a s jakýmkoliv druhem materiálu. Preferujete suché čištění, chemické čištění, šamponování, enkapsulaci nebo extrakční čištění? Není problém, v naší nabídce máme vše. K tomu si u nás můžete vybrat z několika druhů povrchových úprav, díky kterým můžete čalounění provonět, naimpregnovat apod.

Našim zákazníkům nabízíme poradenství a technickou podporu zcela zdarma. Čisticí prostředky na čalounění jsou určené pouze pro profesionální použití.

Nevíte si rady při nákupu? Nevíte, jaké čisticí prostředky na čalounění zvolit? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Zastihnete nás na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.