Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Čisticí prostředky na koberce | DISCHEM.cz

Objevte svět čisticích prostředků od společností Chemspec a MasterBlend

Vyčistěte jakýkoliv druh kobercových vláken a jakýkoliv druh znečištění s našimi profesionálními čisticími prostředky na koberce

Pomocí našich čisticích prostředků na koberce dokážete vyčistit jakýkoliv druh přírodních nebo syntetických vláken a zároveň si poradíte s jakýmkoliv druhem znečištění. Ať už čistíte koberce suchou metodou pomocí absorpčních směsí, chemicky, suchým šamponem, enkapsulací nebo používáte extrakční čištění, u nás si určitě vyberete. Disponujeme více než stovkou čisticích prostředků na koberce od renomovaných společností Chemspec a MasterBlend (USA), které patří mezi špičku svého oboru.

Většina v ČR běžně dostupných čisticích prostředků je na bázi tenzidů (včetně mýdel) a rozpouštědel, které v kobercích po vyčištění zanechávají zbytky čisticího přípravku. Tyto zbytky pak v kobercích dlouhodobě působí a nabalují na sebe nečistoty mnohem rychleji než před prvním čištěním. Určitě jste se již setkali s tím, že po vyčištění se koberce špinily mnohem rychleji. Děje se tak právě z tohoto důvodu. Každé další takové čištění jen špinící proces urychlí.

Naše čisticí detergenty mýdla a jiné tenzidy neobsahují a umí se po čištění úplně rozložit. V námi zastoupených chemičkách totiž vědí, že mýdla do koberců nepatří. V kobercích po našich čisticích detergentech nezůstanou žádné zbytky a koberce pak mají stejné vlastnosti jako když byly nové.    

Koberce nejsou jen krásné na pohled. Plní také jednu velmi důležitou funkci. Funkci filtru. To si málokdo uvědomuje. Většina z nás má koberce zafixované jen jako příjemné doplňky do interiéru. Přitom právě koberce zachycují prach, pyly a exkrementy roztočů, které by se jinak volně vznášely ve vzduchu a lidé by je vdechovali. Aby ale tento filtr správně fungoval, nesmí být špinavý a nebo dokonce zalepený tenzidy. Je to podobné jako u filtrů u Vašeho automobilu. Také jej preventivně měníte nebo čistíte. U koberců by čištění mělo být ze stejného důvodu také preventivní.

V našem sortimentu naleznete čisticí prostředky na koberce pro profesionální použití, díky jejichž používání přispějete k ochraně veřejného zdraví, k menší míře nemocnosti a ke snížení výskytu nejrůznějších alergií. Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, anebo ještě lépe navštivte některý z našich kurzů na čištění koberců. 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.