Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Čističky vzduchu | Dischem.cz

Očistěte vnitřní prostředí profesionálně díky čističkám vzduchu od společností CleanAir Europe, Rainbowair, Dri-EAZ a dalších

Přestaňte dýchat nebezpečné viry, bakterie a plísně a uzdravte vaše pracoviště

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje naše zdraví, je vzduch, který dýcháme. Na pracovištích, v našich domovech nebo v čekárnách se ale nachází škodlivé látky, mikroorganismy a nepříjemné pachy, které v nás vyvolávají nemoci nebo alergie. Naše profesionální čističky vzduchu ovšem pomáhají udržovat vzduch zdravější a bez škodlivých částic, které bychom jinak dýchali a dostávali tak do našeho organismu. Díky tomu snižují nemocnost a výskyt alergií a zvyšují kvalitu života.

Čističky vzduchu dělíme do dvou hlavních skupin. Pasivní a aktivní. Pasivní čističky přes sebe filtrují vzduch z ovzduší, který do sebe natáhnou, vyčistí a z čističky jde vzduch čistý. Příkladem tohoto čištění jsou HEPA čističky vzduchu a obdobným způsobem fungují i germicidní lampy a jiné technologie pracující s UV-C zářením. Aktivní čističky vzduch nefiltrují, ale produkují do vzduchu oxidační činidla, která poletující mikroorganismy okamžitě rozkládají a tím vzduch zároveň dezinfikují. Nečekáte u nich na výměnu vzduchu jako u pasivních čističek, ale máte vzduch čistý permanentně. Nejúčinnějším zástupem aktivních čističek vzduchu jsou pak AOP fotohydroionizační čističky vzduchu, které byly dokonce již laboratorně testovány i na účinnost proti Covid-19, kde byla zjištěna 99,9% úspěšnost. 

Hledáte-li řešení, jak ochránit sebe, své okolí a zaměstnance před nemocemi nebo chcete lidem uvnitř budov zlepšit životní komfort a zvýšit jejich výkonnost, tak se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350. Rádi vám tuto problematiku objasníme.

V kategorii "Čističky vzduchu" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.