Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Detergenty a oplachovače | DISCHEM.cz

Zvolte si detergenty a oplachovače světové špičky Chemspec či MasterBlend

Účinné odstranění nečistot s minimální délkou kontaktu díky našim detergentům a oplachovačům

Detergenty obsahují povrchově aktivní látky, které mění povrchové napětí vody a zlepšují její čisticí účinky. Zatímco jedna část molekul se váže k vodě a umožňuje jí efektivnější prosakování povrchů ke špinavým vláknům, tak druhá část molekul se váže na nečistoty a mastnoty, které od vláken uvolňuje. Získáte tak rychlé odstranění nečistot s minimální délkou kontaktu s přípravkem.

Detergent neobsahuje žádné tenzidy včetně mýdel nebo rezidua, která by zůstávala v čištěném povrchu a díky tomu oddalují opětovné znečištění. Vyčištěný koberec nebo čalounění má původní vlastnosti a špiní se pomaleji. Detergenty a oplachovače navíc nabízí rychlé a rovnoměrné uschnutí.

Oplachovače nemají oproti detergentům tak veliké čisticí schopnosti a jejich rolí je především koberce neutralizovat po nanášení agresivnějších odstraňovačů skvrn nebo předstřiků. Zastavují také unikání barev z koberců při čištění a nebo jsou dobrými pomocníky při neutralizování koberců po neodborném čištění, kdy někdo před vámi použil mýdlový čisticí prostředek nebo jiný přípravek, který v kobercích zanechává zbytky. 

V našem sortimentu naleznete bohatý výběr detergentů a oplachovačů, kterými můžete čistit a oplachovat jakákoliv syntetická nebo přírodní vlákna. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.