Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Enkapsulační čištění čalounění | Dischem.cz

Enkapsulační čištění čalounění na nejvyšší úrovni od výrobců Chemspec a MasterBlend

Nabídka profesionálních enkapsulačních čisticích prostředků určených na čištění čalounění.

Čalouněný nábytek bývá tradičně velmi znečištěn. Je to logické. Je velmi namáhaný a nevyhýbají se mu ani skvrny od jídla, pití, dětí nebo domácích mazlíčků. Moderní způsob, jak čalouněné sedačky čistit, je metoda enkapsulačního čištění, při které používáte čisticí prostředek se schopností enkapsulace v kombinaci s ručními absorpčními pady nebo kartáči na čalounění. 

Enkapsulační čištění čalounění je proces čištění, při kterém čisticí prostředek uvolňuje nečistoty a zapouzdří je v mikroskopickém polymeru. To zajišťuje dokonalé výsledky, vynikající kvalitu čištění a jemnou péči i o jemné a delikátní materiály. Navíc se při této formě čištění využívá jen minimum vlhkosti, což vám následně zajistí rychlou dobu schnutí. Enkapsulační čištění čalounění je velmi vhodnou alternativou k šamponům nebo k extrakčnímu čištění.

Budete-li si tuto metodu chtít osvojit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.