Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Extraktory na čištění čalounění | Dischem.cz

Vsaďte na spolehlivé a výkonné extraktory na čištění čalounění od firmy KleenRite či VersaClean

Získejte vynikající výsledky se snadnou údržbou, objevte skutečně profesionální extraktory na čištění čalounění

S extraktory na čištění čalounění si hravě poradíte s jakoukoliv nečistotou. Můžete s nimi čistit nejen čalounění, ale také koberce, auta, letadla, lodě a další. Jedině u nás si můžete svůj příští extraktor nakonfigurovat podle svých potřeb a možností. Získáte tak přesně to, co k čištění čalounění potřebujete. Naše extraktory jsou určené zejména pro profesionály, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout jen ten nejlepší servis. Všechny komponenty jsou navíc jednoduše přístupné, opravitelné nebo vyměnitelné, a tak získáváte výjimečně dlouhou životnost. Pořízením těchto amerických extraktorů významně rozšíříte své možnosti a odbornost. 

Na veškeré stroje poskytujeme záruční i pozáruční servis. Budete-li chtít s výběrem extraktoru pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s výběrem pomůžeme, anebo vám extraktor zapůjčíme k vyzkoušení zdarma. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.