Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Fotohydroionizační (AOP) čističky vzduchu | Dischem.cz

Nejúčinnější technologie na čištění a dezinfekci vzduchu na našem trhu od společnosti ClenAir Europe

Zbavte se nebezpečných bakterií a virů ve vnitřním ovzduší s fotohydroionizačními (AOP) čističkami vzduchu

V tomto systému fotohydroionizace AOP je plynný ozon rozpuštěn ve vodě a poté prochází komorou s germicidní ultrafialovou lampou. Když je UV energie kombinována s ozonem, vytváří chemickou reakci vedoucí k hydroxilovým radikálům - krátkodobým, ale velmi silným oxidačním činidlům, která mohou zabíjet patogeny a mikroorganismy a ničit anorganické kontaminanty. Jsou to dokonce silnější oxidátory než samotný ozón. Tato aplikace je navíc bezpečná pro okolí, takže můžete být při činnosti zařízení v místnosti přítomni. Je vhodná pro stálou instalaci do místnosti, kde poté vytváří zdravé prostředí

Čističky CleanAir Europe jsou již více než 20 let zkoumány a testovány nezávislými laboratořemi po celém světě. Poslední taková studie ukazuje, že účinnost našich čističek na hubení koronaviru vyvolávajícího onemocnění COVID-19 je 99,99%. Touto účinností se v praktickém testu nemůže pochlubit žádná jiná technologie na světě. 

Budete-li chtít poradit s výběrem těchto technologií, neváhejte se na nás obrátit. Čističky jsou dostupné v mobilních verzích pro časté nebo i méně časté přenášení, ale také jsou dostupné verze, které jsou určené pro zapojení do VZT. V takovém případě dokáží čistit a dezinfikovat celou budou najednou. 

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.