Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Hubice na čalounění | Dischem.cz

Hubice na čištění čalounění od společnosti PMF, Sapphire Scientiffic, KleenRite a Rotovac

Při čištění nedělejte kompromisy. Vsaďte na vysoce kvalitní hubice na čištění čalounění

V naší nabídce naleznete nejširší výběr hubic na čalounění v Evropě. Máte rádi hubice konvenčního provedení nebo dáváte přednost detailerům? Upřednostňujete plastové, nerezové nebo titanové provedení? Hledáte detailer s vnějším sprejováním, vnitřním sprejování nebo uzavřeným sprejování? Hledáte detailer na auta? Pracujete s různými tlaky čerpadel extraktorů? Chcete mít okénko do hubice, abyste viděli co vysáváte nebo chcete například regulátor sacího výkonu? Toto všechno a ještě mnohem více u nás naleznete.

Třešničkou na dortu jsou pak hubice pro extrakční čištění čalounění s nízkou vlhkostí od společností KleenRite, Sappphire Scientific a Rotovac, díky kterým budete čistit sedačky rychleji, šetrněji a s menším úsilím. Čalounění po nich bude navíc rychle suché.

Pokud si nevíte rady s výběrem, obraťte se na nás. Rádi vám podáme pomocnou ruku. Jsme vám plně k dispozici na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.