Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Kartáče na čalounění | Dischem.cz

Vysoce kvalitní kartáče na čalounění od společnost Carlisle pro různé aplikace

Vybavte se kartáči pro jakékoliv aplikace na čištění čalounění.

Kartáče na čalounění se vám budou hodit všude tam, kde se fleky drží povrchu jako klíště. Použijte je k zapracování předstřiků do čalounění, k odstranění skutečně odolných skvrn nebo k obnovení a vyčesání semiše. Pokud nechcete nijak narušit znečištěný povrch, můžete vtírat odstraňovat skvrn přes ručník. Naše kartáče na čalounění jsou navržené tak, aby jemně a bezpečně zapracovaly předstřiky a šampony do jemných čalouněných vláken. Jsou také vhodné k ručnímu šamponování malých rohožek a třásní. Jsou neodmyslitelným pomocníkem při jakékoliv aplikaci. 

Nenašli jste kartáč na čalounění, jaký potřebujete? Potřebujete poradit při výběru? Anebo si nejste jisti správným postupem při čištění čalounění? Pak se na nás s klidem obraťte. Rádi vám s tím pomůžeme. Jsme vám plně k dispozici na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.