Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Měření vlhkosti | Dischem.cz

Vyberte si profesionální měřič vlhkosti od společnosti Protimeter

Získejte rychlé a vysoce přesné měření vlhkosti různých materiálů v různých podmínkách díky našim měřičům vlhkosti.

V naší nabídce najdete nejrůznější měřiče vlhkosti. Ať už pro měření vlhkosti v balících slámy a sena, či u mletého zrna, obilnin, nebo před rekonstrukcí, při stavebním průzkumu, při obnově povodňových škod nebo pro určení vlhkosti betonu. Naše měřiče jsou určené pro rychlou detekci teploty a vlhkosti. Pomohou vám tak snadno určit rozsah pronikání vlhkosti, diagnostikovat příčinu problému a sledovat změny úrovně vlhkosti. Některé měřiče vlhkosti navíc nabízí jednoduché rozhraní s barevným, velkým displejem. Lze je také použít s volitelnými sondami. Měření vlhkosti nikdy nebylo jednodušší. Měří vlhkost, teplotu okolí a rosný bod. A vysoce přesné měření je naprostou samozřejmostí pro každý model.

Chcete poradit s výběrem vhodného modelu? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.