Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Odvlhčovače | Dischem.cz

Zbavte se vlhkosti pomocí profesionálních odvlhčovačů od společnosti Dri-Eaz

Rychlá pomoc po povodních a vytopení nebo při řízeném vysoušení budov

Jako profesionál v oboru sanace škod způsobených vodou potřebujete profesionální vybavení, které vám pomůže zvládnout i ty nejnáročnější situace a vašim klientům poskytne vynikající výsledky. Výkonný profesionální odvlhčovač je klíčovou součástí vaší sady nástrojů. Bez komerčních odvlhčovačů se neobejdou ani větší stavební firmy, které je využívají k řízenému vysoušení a odvlhčování novostaveb. Odvlhčovače jsou také vhodné tam, kde se lidé potýkají s neustálou vlhkostí, jako jsou třeba sklepy apod. 

V naší nabídce naleznete renomované odvlhčovače amerického výrobce Dri-Eaz. Tyto odvlhčovače se řadí mezi špičku svého oboru a ve světě patří k těm nejvyhledávanějším. Dri-Eaz nabízí technologie konvenčního typu nebo také LGR modely, které jsou konstruovány pro vodou více zasažené oblasti nebo chladnější prostředí. 

Víme, že výběr odvlhčovače není snadné rozhodnutí. Chcete-li se o odvlhčovačích dozvědět více informací, můžete nám napsat e-mail na info@dischem.cz nebo zavolat na 702 078 350. Rádi vaše dotazy zodpovíme a s výběrem pomůžeme.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.