Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

  • DISCHEM
  • Oprava požárních škod

Produkty pro odstranění škod po ohni a kouři | Dischem.cz

Nabízíme řadu profesionálních produktů pro zmírnění škod způsobených ohněm a kouřem. Mezi těmito produkty naleznete výrobky renomovaných výrobců Prorestore, B&G, CleanAir Europe, Rainbowair a dalších

Pomůžeme našim zákazníkům zmírnit následky způsobené ohněm a kouřem.

Profesionální restaurátorské firmy musí používat ty nejlepší dostupné produkty, aby dokázaly svým zákazníkům pomoci s co nejrychlejší obnovou škod po vyhoření nebo zasažení kouřem. Naší úlohou je zajistit, aby naši zákazníci měli základní chemikálie a technologie, kterými pomohou svým klientům v době potřeby. Naše produkty Vám pomohou odstranit znečištění způsobené neúplným vyhořením materiálu a také pomohou s odstraněním pachů, které obvykle přetrvávají ještě dlouho po požáru.

V produktové řadě společnost Dischem s.r.o. nabízíme pro tyto účely speciální čisticí prostředky ProRestore na odstraňování sazí a pachů, foggery (zmlžovače) B&G, generátory ozónu RainbowAir a čističky vzduchu CleanAir Europe pro odstranění pachů a v neposlední řadě i odvlhčovače a ventilátory Dri-EAZ pro rychlé vysoušení budov po hašení.

Jsme si vědomi, že likvidace požárních škod není snadná. Proto nás neváhejte kontaktovat kdykoliv, budete-li chtít s touto problematikou poradit. Využít k tomu můžete náš email info@dischem.cz nebo tel. číslo +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.