Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Předstřiky na čalounění | Dischem.cz

Objevte ještě lepší výsledky čištění s předstřiky na čalounění od společnosti Chemspec a MasterBlend

Vybírejte z široké nabídky předstřiků na čalounění, díky kterým dosáhnete neuvěřitelných výsledků.

Předstřiky jsou základním stavebním kamenem extrakčního čištění sedaček. Ten, kdo si jejich používání ještě neosvojil, brzy přestane držet krok s konkurencí, která je už používá. Předstřiků je nepřeberné množství, protože na rozdíl od detergentů řeší druh materiálu nebo formu znečištění detailně a velmi konkrétně. Díky tomu však jsou tím nejúčinnějším krokem v celém čisticím procesu. 

Při profesionálním čištění čalounění se musí brát ohled na materiál čalouněný, výstelku a formu a míru znečištění. Tyto čtyři faktory určují, která metoda, přípravek a postup je nejvhodnější a nejbezpečnější. Jinak se totiž budou čistit přírodní vlákna oproti umělým a zároveň se bude čistit jinak židle v restauraci, která bude zamaštěná od jídel a nápojů nebo kancelářská židle v autodílně zamaštěná od olejů na ropné bázi. 

Volba správného čisticího prostředku je tak zásadní a přímou úměrou určuje efektivitu čištění. Proto v naší nabídce předstřiků naleznete široký výběr těchto produktů. Jedině tak totiž dosáhnete při čištění výsledků, o kterých jste dříve ani nesnili. 

Chcete-li poradit s výběrem nejvhodnějšího předstřiku na čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.