Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Předstřiky | DISCHEM.cz

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky předstřiků od renomovaných výrobců Chemspec a MasterBlend.

Zažijte při čištění koberců výsledky, o kterých jste jen snili.

Předstřiky hrají při čištění koberců klíčovou roli. Jsou to právě oni, kteří mají největší čisticí potenciál. Předstřiků je nepřeberné množství, protože se volí podle typu vláken a podle typu a míry znečištění. Jejich složení řeší konkrétní problematiku, a proto jsou oproti čisticím detergentům o tolik účinnější.

Je veliký rozdíl, zdali se bude čistit chůzí zatěžovaný koberec na hotelových chodbách nebo v kancelářích, koberec v restauraci, který přichází do styku s potravinami a organickou mastnotou či barvivy obsažených v některých potravinách a nápojích, koberec v autodílně nebo obrobně, který je zatěžován mastnotou z dílny na ropné bázi, či se bude jednat o koberec ve školce, kde si hrají malé děti a občas si při tom zapomenu dojít na toaletu.

Ještě důležitější než druh a míra znečištění je typ kobercového vlákna. Polyamid (nylon), polypropylen, akryl, polyester, hedvábí, vlna, bavlna, sisal či jiné kobercové vlákno se doporučuje čistit jiným čisticím prostředkem, abyste byli při čištění co nejefektivnější a vlákna zároveň neponičili.

Proto u nás nejdete nejširší výběr předstřiků na našem trhu. Díky němu si totiž dokážete poradit s čímkoliv. Tyto chemické čisticí prostředky se používají k předčištění koberců před samotným čištěním. Předstřiky pracují s pH čištěného povrchu tak, aby uvolnily nečistoty lépe než detergenty. Zvyšují účinnost detergentů a šetří jejich spotřebu. Zředěný předstřik nanesete jednoduše na čištěný povrch pomocí postřikovačů. Předstřiky se zároveň používají jako primární čistidlo do ručně vedených extraktorů. Pomohou vám snáze odstraňovat skvrny a silné znečištění během čištění. V kobercích však nemohou dlouhodobě působit, a tak se musí oplachovat pomocí detergentů nebo oplachovačů

Chcete-li poradit s výběrem nejvhodnějšího předstřiku pro Vaše potřeby, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte jeden z našich kurzů, kde si tuto praktiku snadno vyzkoušíte a osvojíte. A pokud si stále nevíte rady, s klidem se na nás obraťte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

V kategorii "Předstřiky" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.