Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Ruční postřikovače | Dischem.cz

Vyberte si ruční tlakový postřikovač o objemu 1000 ml či 1500 ml z řady Viton

Malý, přesto efektivní - takové jsou ruční postřikovače Viton

Ruční postřikovače Laser Viton jsou ideálním praktickým pomocníkem na zahradu, stavbu, anebo také do domu či bytu. Vyznačují se vysokou odolností a chemickou rezistencí, díky čemuž si můžete být jisti, že vám dlouho vydrží. Určené jsou zejména k aplikaci neutrálních či mírně kyselých čisticích prostředků, ale také k odstraňovačů barvy, rodenticidů, desinfekcí, rozpouštědel nebo výrobků pro úpravu dřeva nebo střešní krytiny. Polyethylenová průsvitná nádoba vám nabízí praktický indikátor maximálního naplnění, díky čemuž jasně uvidíte, kolik prostředku vám v nádobě ještě zbývá. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pak zajišťuje lepší uchopení a snadnou manipulaci.

Sháníte specifický typ ručního postřikovače? Nebo si nevíte rady při výběru? Pak nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.