Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Šampony na čalounění | Dischem.cz

Vsaďte na dokonalé výsledky s šampony určenými k čištění čalounění od společností MasterBlend a Chemspec

Vyberte si z bohaté nabídky šamponů na čištění čalounění.

Dáváte šamponování čalounění přednost před extrakcí a hledáte účinný profesionální šampon? Máte pocit, že jste vyzkoušeli již všechny šampony na trhu a žádný vás dvakrát nepřesvědčil? Pak jste zde naprosto správně. Díky našim šamponům od renomovaných výrobců Chemspec a MasterBlend vyčistíte zákazníkovu sedačku tak, jako nikdo před vámi. 

Čištění šamponem je založena na čištění pomocí generátoru suché pěny nebo na ručním čištění. Šampon do čalounění zapracujete pomocí speciálních kartáčů, které na povrchu čalounění vytvoří hustou suchou pěnu, kterou poté odsajete. Pěna nečistoty zapouzdří a začne je od vláken při vysychání uvolňovat. Extrakce nečistot probíhá vysycháním šamponu, který se po vyschnutí z čalounění odsaje.

Budete-li chtít s výběrem šamponu poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme jakékoliv otázky na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.