Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Suché a chemické čištění čalounění | Dischem.cz

Dosáhněte při suchém nebo chemickém čištění čalounění nejlepších výsledků díky produktům od MasterBlend nebo Chemspec

Objevte širokou škálu profesionálních čisticích prostředků určených k suchému nebo chemickému čištění čalounění

Čalounění vašich zákazníků dostává každý den pořádně zabrat. Sezení, jezení, pití, někdy o dovádění malých dětí nebo domácích mazlíčků. To všechno zanechává na čalounění stopy v podobě skvrn, špíny a fleků. A pokud jste už někdy tyto skvrny zkoušeli vyčistit, víte, že to s nimi není někdy jednoduché. U vláken, které nemohou přijít do styku s vodou, se tento problém ještě násobí.

I přesto mohou být tyto jemné a choulostivé materiály čištěny. Čisticí prostředky z této kategorie jsou za tímto účelem vyráběny a dokážete si tak hravě poradit s bavlnou, hedvábím apod. Suché a chemické čištění čalounění vám zajistí dokonalé výsledky u těch materiálů, které nelze čistit tradičními metodami. Díky těmto čisticím prostředkům zajistíte dokonalou péči i těm nejchoulostivějším materiálům. Můžete použít na jakýkoliv čalouněný nábytek, oděv nebo závěsy. Skvělá volba pro profesionální čištění čalounění.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.