Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Suché čištění koberců | Dischem.cz

Skončete s prachem, pylem či roztoči díky suchému čištění koberců značek HOST, KleenRite či Strong Industries

Postavte se na stranu čistoty. Vsaďte na vysoce kvalitní suché čištění koberců

V kobercích se nachází obrovské množství prachu, pylu, roztočů a jiných mikroorganismů, či plísní. Proto je potřeba koberce pravidelně pořádně čistit. Jednou takovou čisticí metodou je i suché čištění koberců. To vám zajistí udržení dlouhodobé čistoty koberců vašich klientů. Suché čištění koberců se aplikuje v případech, kde materiál koberce neumožňuje použití vody nebo je zákazník omezen dobou schnutí. 

Naše společnost dodává nejúčinnější technologie na trhu určené k tomuto druhu čištění. Rádi poskytneme kompletní sortiment a poradenství komukoliv, kdo by měl o tento způsob čištění zájem. Tato metoda je vhodná zejména do kancelářských a hotelových provozů, kdy se při její aplikaci prakticky nijak nenarušuje jejich chod. Speciální kartáčové stroje navíc filtrují prach s účinností do 1 mikronu, díky čemuž se následně snižuje výskyt alergií ve vnitřních prostorách. Zkrátka excelentní čisticí systémy pro čištění koberců. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.