Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Technologie na čištění koberců - vysavače, extraktory, tepovače

Vítejte v sortimentu technologií na čištění koberců a čalounění od společností HOST, KleenRite, Sebo, či VersaClean

Zapomeňte na tvrdošíjné skvrny, zápach nebo znečištění

Nabízíme bohatý sortiment technologií na čištění koberců a čalounění. Hledáte-li technologie na suché čištění koberců, na čištění koberců s nízkou vlhkostí nebo na extrakční čištění koberců, tak jste tu na správném místě. Využijte sílu a všestrannost našich technologií. S těmito produkty vás žádné znečištění nezastaví. Disponují nejvyšším výkonem na trhu. Díky tomu získáte sílu, kterou budete potřebovat k řešení i těch nejnáročnějších úklidových nebo čisticích prací. Jedná se o výkonné pomocníky, kteří si hravě poradí s čištěním koberců, čalounění nebo detailingem osobních automobilů, dopravních prostředků hromadné přepravy, lodí a letadel. Naše technologie jsou vhodné jak pro velké plochy, tak i pro menší čištění domácností a hotelů. Efektivně uvolňují znečištění z kobercového vlákna, díky čemuž je výsledek vždy dokonalý.

Většinu technologií máme i v předváděcích provedeních, které případným zájemcům můžeme zapůjčit k vyzkoušení. Pro více informací k zápůjčce nebo při zájmu o nějaké doporučení nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

V kategorii "Technologie na čištění koberců" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.