Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Tlakové hadice k extraktorům | Dischem.cz

Zvolte tlakové hadice k extraktorům od společnosti PMF

Objevte kvalitní tlakové hadice k profesionálním extraktorům

Profesionální vybavení si žádá profesionální příslušenství. Neoddělitelnou součástí jsou také tlakové hadice. Ty v naší nabídce najdete zejména od společnosti PMF. Vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností. Můžete se na ně spolehnout při profesionálním čištění koberců či čalounění. Dokáží zajistit tlak až 3000 PSI (206 barů) a maximální provozní teplotu 100 °C, díky čemuž se hodí k prakticky jakémukoliv čištění. Vyrobené jsou z vysoce kvalitních materiálů, které vám nabídnou nepřekonatelné výsledky. 

Unikátní jsou pak naše Hide-A-Hose hadice, které kombinují tlakovou a sací hadici. Tlaková hadice je schovaná uvnitř sací hadice a tak při práci nepřekáží a odpadá přemýšlení, jak tlakovou hadici k sací uchytit. Tato inovativní hadice je dostupná ve všech výše zmíněných barvách a rozměrech. 

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350. Jsme vám plně k dispozici a rádi vám s tím pomůžeme. Tlakové hadice k extraktorům každý den sami používáme, a tak vám rádi poradíme přímo z praxe.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.