Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

ULV Generátory (Generátory studené mlhy) | Dischem.cz

To nejlepší od společnosti B&G pro generování studené mlhy

Jednoduchá obsluha, plnění, vypouštění, čištění - to jsou naše ULV Generátory (Generátory studené mlhy)

ULV Generátory (Generátory studené mlhy) se používají pro širokou škálu aplikací po celém světě. Dokáží vám pomoci s celou řadou problémů - od hubení hmyzu, přes boj s nepříjemným pachem, až po čištění ovzduší. Díky své kompaktní velikosti, stabilitě a objemu jsou ideální pro většinu průmyslových aplikací. Velikost kapiček generovaných ULV Generátory sahá od mlhy (56 mikronů) po ULV (20 až 35 mikronů). Výstup a velikost kapiček navíc lze snadno zvolit pomocí nastavitelného knoflíku na trysce. Každý ULV generátor je ve výrobně individuálně testován a odzkoušen ještě před odesláním k zákazníkovi, a tak si můžete být 100% jisti, že získáte vždy jen maximální kvalitu a spolehlivost.

Máte ještě nějaké otázky? Nebo potřebujete poradit při výběru? Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.