Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Průmyslové ventilátory, sušičky koberců a podlah | Dischem.cz

Vyberte si průmyslové ventilátory, sušičky koberců a podlah od společnosti DRI-EAZ

Špičkovou kvalitu najdete pouze u průmyslových ventilátorů značky DRI-EAZ

Vyberte si z naší nabídky výkonných průmyslových ventilátorů od americké společnosti DRI-EAZ, která dodává špičkové odvlhčovače, ventilátory a vysoušeče již od oku 1980. Průmyslové ventilátory využijete při vysoušení koberců, podlah, stěn, schodišť a na větrání místností. Přístroje DRI-EAZ vynikají optimálním směrováním vzduchu, který vysokou rychlostí proudí přímo nad vysoušeným povrchem a tím urychluje proces odpařování vody. Mezi jejich další výhody patří kompaktnost, odolná konstrukce a snadná přenosnost, stejně jako nízká spotřeba a vysoká rychlost proudění vzduchu. Samozřejmostí je i nastavení různých intenzit sušení. V kontrastu s jejich vysokým výkonem vás překvapí jejich tichý chod bez nežádoucích vibrací. Pokud potřebujete vysušit prostory po vytopení či po mokrém čištění koberců či podlah, jsou ventilátory DRI-EAZ tou pravou volbou pro vás.

Chcete-li poradit s jejich výběrem, neváhejte se na nás obrátit emailem na info@dischem.cz nebo telefonicky na tel. čísle +420 702 078 350. 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.