Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Vysavače pro domácnosti | Dischem.cz

Vyberte si vysoce profesionální vysavače do domácnosti od značky SEBO

Jednoduchost, elegance, kvalita, výsledky - takový zažijete úklid s vysavači SEBO do domácnosti

V naší bohaté nabídce profesionálních vysavačů do domácnosti najdete nejrůznější modely tyčových vysavačů od společnosti SEBO. Jejich inovativní a ergonomické provedení je navržené pro moderní domácnosti. Můžete s nimi vysávat různé druhy metrážových a kusových koberců. Naše vysavače pro domácnosti se mohou pochlubit elektretovým filtrem odpadního vzduchu, který představuje nejmodernější filtrační technologii. Díky těmto vysavačům dosáhnete takových výsledků, jakých se vám s žádnými jinými domácími stroji ani nesnilo. Vysavače pro domácnosti SEBO - to je to nejlepší pro váš úklid.

Nevíte si při výběru vysavače do domácnosti rady? Ztratili jste se v množství typů, modelů a technologií? Nevíte, podle čeho se přesně řídit? Pak jsme tady my! Rádi vám s tím pomůžeme. Stačí se na nás obrátit na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

 

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.