Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@dischem.cz

Vysavače SEBO | Dischem.cz

Vyzkoušejte inovativní vysavače SEBO, které změnily styl vysávání

Příběh, který víří prach.

80 let po prvním patentu na vysavač, byli dva mladí inženýři přesvědčeni, že by mohli přijít na trh s inovativním modelem. Zcela vyškoleni v oblasti teorie a praxe založili společnost " Stein & Co." ve Velbertu v Bergisches Land a v roce 1978 vyvinuli SEBO 350. Tento vysavač neměl jen důkladně odvádět svou práci, ale především absolvovat ten nejnáročnější test: usnadnit život odborníkům v péči o podlahu. U prvního modelu došlo k obrovskému patentovému technickému pokroku, že i ten nejnáročnější úklidový personál v hotelích, nemocnicích, kancelářích byl velmi ohromen a rychle přesvědčen. SEBO 350 byl důkladně propracován do toho nejmenšího detailu a tím se stal jasnou volbou pro všechny typy koberců.

Uplynulo více než 40 let a vysavače SEBO se rozšířily do celého světa a patří mezi nejvyhledávanějším na světě. Jejich sacích schopností a spolehlivosti si všimli i v Bílém domě nebo v Buckinghamském paláci, kde vysavače tohoto výrobce vysávají. Chcete-li zažít nový rozměr vysávání, jste u nás na správné adrese. U nás vám nabízíme kompletní produktovou řadu tohoto výrobce a zároveň záruční i pozáruční servis.

Potřebujete poradit při výběru? Nejste si jisti konkrétním modelem vysavače? Máte specifická přání? Pak se na nás obraťte! Jsme zde pro vás a v oboru už máme léta zkušeností. Rádi vám proto pomůžeme. Obracejte se na nás na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.

V kategorii "Vysavače SEBO" dále naleznete:

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@dischem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.