Fotohydroionizační AOP čističky vzduchu - představení

Dopřejte sobě, zaměstnancům, svým dětem nebo rodičům čistý vzduch a zbavte se příznaků syndromu nemocných budov. 

Představujeme Vám čističky vzduchu se systémem AOP fotohydroionizace. Tato technologie funguje tak, že čistička uvolňuje oxidační činidla, která se pomocí Brownova pohybu dostávají do prostoru a naváží se na molekuly bakterií, virů, plísní, hub nebo pachů a úspěšně je likvidují.

Tyto oxidační činidla jsou člověku neškodné. Naopak, mají preventivní účinek proti šíření virů, plísní, bakterií, hub a nemocí. Nastydlého člověka tyto oxidační činidla obestoupí a začnou kolem něj likvidovat všechny emise a kontaminanty, které s sebou přinesl. Je prokázáno, že při kýchnutí tyto oxidační činidla dokáží zlikvidovat vše škodlivé od dvou metrů od zdroje kýchnutí. V situaci, kdy jste vystaveni potencionální hrozbě nákazy od nemocného člověka, který bude ve Vaší blízkosti, jste díky těmto oxidačním činidlům chráněny a bacily se na Vás nepřenesou.

Tyto čističky vzduchu naleznou uplatnění nejen v domácnostech, ale jsou vhodné tam, kde se vyskytuje větší počet osob. Jsou tedy ideální pro čekárny lékařů, úřady, konferenční místnosti, hotelové pokoje, kancelářské budovy, obchodní domy, pracoviště nebo ale i například do mateřských škol, vzdělávacích institutů, dětských domovů nebo domovů s pečovatelskou službou. Ve všem těchto prostorách budou své obyvatele chránit před šířením nemocí, ale ochrání je i od nepříjemných pachů, množení plísní apod.

Uvažujete-li o zakoupení takovéto čističky vzduchu tak si neváhejte prohlédnout naší nabídku zde. Mimo mobilních jednotek naše firma zajišťuje i montáž do rozvodů vzduchotechniky. 

Fotohydroinizačn AOP čističky vzduchu