Nová řada extraktorů VersaClean

Představujeme Vám novou řadu extraktorů VersaClean, díky které profesionálové dosáhnou lepších výsledků při čištění koberců a čalounění a tvrdých podlahovin. Nová řada extraktorů VersaClean disponujeme několika konkurenčními výhodami, pro které se stali velmi vyhledávanými po celém světě.

Inženýři společnosti Legend Brands optimalizovali výkon extraktorů k nejvyšší možné efektivitě při napětí elektrického obvodu 15A. O sání se stará nejvýkonnější dvoustupňový sací motor Ametek Lamb s patentovanou ochranou ložisek při práci ve vlhkém prostředí. K vpracování čisticího roztoku slouží výkonná čerpadla, která dokáží pracovat s tlakem přesahujícím 80 barů. Ovládací panel umístěný na boční stěnu extraktorů pomáhá udržovat vodu mimo citlivé elektrické spínače a integrovaný zámek na hadice a hubici zajišťuje snadnější přepravu a přípravu. Konstrukce extraktorů je nyní kompaktnější a vyváženější, díky čemuž se extraktory vejdou do jakékoliv menší dodávky a zároveň vynikají výbornou mobilitou a spolehlivostí.

Motor Ametek Lamb vyniká díky patentovanému zakřivení dlouhou životností 1.500 hodin a až o 40% vyšší účinností oproti stejně výkonným motorům. To propůjčuje extraktorům VersaClean vyšší výkon při odsávání nečistot a zároveň zaručuje sušší povrch po čištění.

Všechny extraktory jsou stavěny v závodě Dri-Eaz v USA, který je dlouho známý tím, že je světovým lídrem v oblasti výroby. Nová řada extraktorů obsahuje dva modely VersaClean 200 s tlakem čerpadel 13,79 barů a jeden model VersaClean 500 s regulací tlaku 10 – 35 baru. Pro čištění různých typů povrchů doplňuje celou řadu multifunkční stroj 1200MS s regulací tlaku do 82,74 baru.

Špička mezi extraktory

Víceúčelový čistící stroj 1200MS nabízí nastavitelný tlak, automatické doplňování a funkci automatického vypouštění, takže je ideální pro nepřetržité čištění všech druhů ploch, včetně koberců, čalounění a tvrdých podlah. Model 1200MS také obsahuje třípístové keramické vratné čerpadlo průmyslové třídy, které při řádné údržbě nepotřebuje po dobu 2.000 až 3.000 hodin žádnou přestavbu nebo výměnu.

"Jsme nadšeni, že rozšiřujeme naše portfolio výrobků o tuto novou řadu extraktorů. Budou dramaticky rozšiřovat obchodní příležitosti našich zákazníků“, řekl Bob Kline, viceprezident pro produktový management společnosti Legend Brands.