Odvlhčovače a vysoušeče vzduchu

Nejprodávanější

5 položek celkem
DRI-EAZ BD1000

Snadno udržovatelný průmyslový odvlhčovač.

Kód: F435-230
DRI-EAZ DrizAir 1200

Profesionální odvlhčovač s vysokým výkonem a snadnou mobilitou.

Kód: F430-230V
DRI-EAZ LGR 7000XLi

Profesionální ergonomický odvlhčovač.

Kód: F412-230V
DRI-EAZ Revolution LGR

Kompaktní odvlhčovač s vysokým výkonem.

Kód: F413-230V
DRI-EAZ The Cube

Univerzální kompaktní odvlhčovač.

Kód: F571-230V

Zbavte se vlhkosti pomocí profesionálních odvlhčovačů od společnosti Dri-Eaz

Rychlá pomoc po povodních a vytopení nebo při řízeném vysoušení novostaveb

Jako profesionál v oboru sanace škod způsobených vodou potřebujete profesionální vybavení, které vám pomůže zvládnout i ty nejnáročnější situace. Vaší klienti budou z výsledků vaší práce nadšeni a budou šířit vaše jméno dále. Výkonný profesionální odvlhčovač je klíčovou součástí vaší sady nástrojů. Bez komerčních odvlhčovačů se neobejdou ani větší stavební firmy, které je využívají k řízenému vysoušení a odvlhčování novostaveb. Odvlhčovače jsou také vhodné tam, kde se lidé potýkají s neustálou vlhkostí, jako jsou třeba sklepy apod.

V naší nabídce naleznete renomované odvlhčovače amerického výrobce Dri-Eaz. Tyto odvlhčovače se řadí mezi špičku svého oboru a ve světě patří k těm nejvyhledávanějším. Dri-Eaz nabízí technologie konvenčního typu nebo také LGR modely, které jsou konstruovány pro vodou více zasažené oblasti nebo pro chladnější prostředí.

Víme, že rozhodnout se pro správný typ odvlhčovače není snadné. Chcete-li se o odvlhčovačích dozvědět více informací, můžete nám napsat e-mail na info@dischem.cz nebo zavolat na 702 078 350. Rádi vaše dotazy zodpovíme a s výběrem pomůžeme.