4 položek celkem
LASER 1 Viton 1000 ml

Ruční tlakový postřikovač.

Kód: 101423
LASER 2 Foam Viton 1500 ml

Ruční tlakový postřikovač se zpěňujícím hrdlem.

Kód: 101441
LASER 2 Viton 1500 ml

Ruční tlakový postřikovač.

Kód: 101322

Vyberte si ruční tlakový postřikovač o objemu 1000 ml či 1500 ml od výrobce Laser

Malé, přesto efektivní - takové jsou ruční tlakové postřikovače Laser

Ruční tlakové postřikovače Laser Viton jsou ideálním praktickým pomocníkem na zahradu, stavbu, anebo také do domu či bytu. Jsou neocenitelným pomocníkem při čištění sedaček a čalouněného nábytku. Vyznačují se vysokou odolností a chemickou rezistencí, díky čemuž si můžete být jisti, že vám dlouho vydrží. Určené jsou zejména k aplikaci neutrálních, alkalických či mírně kyselých čisticích prostředků, ale také k odstraňování barvy, rodenticidů, desinfekcí, rozpouštědel nebo výrobků pro úpravu dřeva nebo střešní krytiny. Ideální jsou pro nanášení předstřiků nebo povrchových úprav při čištění sedaček a čalouněného nábytku.

Polyethylenová průsvitná nádoba vám nabízí praktický indikátor maximálního naplnění, díky čemuž jasně uvidíte, kolik prostředku vám v nádobě ještě zbývá. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pak zajišťuje lepší uchopení a snadnou manipulaci. Postřikovače Viton jsou dostupné ve velikostech 1l, 1,5l a 1,5l se zpěňujícím hrdlem.

Sháníte specifický typ ručního postřikovače? Nebo si nevíte rady při výběru? Pak nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350. Pomoct s výběrem správného postřikovače vám může i náš jednoduchý návod: Jaký vybrat postřikovač nebo rozprašovač na čištění sedaček a koberců?