STRONG INDUSTRIES TM5 CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči

Kód: TM5
Neohodnoceno
Pouze pro přihlášené

CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strong Industries TM5 je technologie určená k čištění koberců s nízkou vlhkostí enkapsulační metodou a pro suché čištění koberců pomocí absorpční směsi. TM5 je svými rozměry a vahou vhodný pro středně velké plochy a je velmi populární pro čištění domácností a hotelů. Ideální pro firmy, které s čištěním koberců začínají. Pracovní šířka kartáče je 50cm.

Stroj je možné použít i pro vpracování předstřiků do koberce před extrakčním čištěním. Po vybavení stroje volitelnými kartáči na tvrdé podlahy je možno strojem čistit i kamenné podlahy, dlažby, dřevěné terasy apod. 

Balení obsahuje:

  1. Stroj TM5 s protiběžně rotujícími kartáči.
  2. Modré standardní kartáče s indikátorem opotřebení. (Modré kartáče jsou vhodné na většinu syntetických a vlněných koberců)
  3. Sběrače pro absorpční směs. 

Volitelné příslušenství:

  1. Zelené tvrdší kartáče s indikátorem opotřebení. (Zelené kartáče jsou vhodné na zátěžové koberce nebo koberce s nízkým chlupem)
  2. Kartáče na čištění tvrdých podlah
  3. Tandemový rám pro spojení dvou TM5 dohromady a rozšíření pracovní plochy na 1m.

Doporučujeme používat s přípravky EncapBrite II, EncapBrite SR a Ultra Pro Organic.

Co jsou CRB stroje a k čemu se používají?

Stroje s protisměrně rotujícími kartáči najdou využití v každé úklidové firmě nebo u specialistů na čištění koberců. Kartáčové stroje jsou určeny k suchému čištění koberců pomocí absorpční směsi, k čištění koberců s nízkou vlhkostí pomocí enkapsulačního detergentu a šamponování. Jsou také vhodné k zapracování předstřiků nebo k parfémování koberců. Jednoduše s nimi vyčistíte i tvrdé podlahoviny jako jsou například dlažby, vinylové podlahy, dřevěné podlahy atd. Kartáčové stroje Strong Industries, které máme v nabídce, vynikají kvalitním zpracováním z nerezové oceli, vysokou spolehlivostí, mobilitou a také účinností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro profesionální čištění koberců
Výrobce: Strong Industries
Délka přívodního kabelu: 1 m
Hmotnost: 28,5 kg
Pracovní šířka: 50 cm
Počet otáček: 380 ot/min
Elektrické napětí: 220 V
Výkon: 735 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: