Čisticí prostředky na koberce

Nejprodávanější

45 položek celkem
HOST Spot Remover 237 ml

Všestranný odstraňovač skvrn, díky kterému odstraníte většinu fleků.

Kód: HOST-SR8OZ
HOST Pre-Clean 207 ml

Předstřik na koberce s rozprašovačem určený k okamžitému použití.

Kód: HOST-PC75OZ
HOST Dry Carpet Spot Removal Kit

Sada pro odstraňování skvrn a na čištění koberců.

Kód: HOST-SRK
STRONG INDUSTRIES Ultra Pro Organic 12,5 kg

Absorpční přírodní směs na suché čištění koberců.

Kód: UPODC
Thomil Moketa 4 l (Šampon na čištění koberců a čalounění)

Šampon na čištění koberců a čalounění.

Kód: TSMM008
Thomil Formula Ex 4 l (Detergent pro extrakční čištění koberců)

Detergent pro extrakční čištění koberců.

Kód: TSMM028
Thomil Bacteromil Jabon 4 l (Dezinfekční mýdlo na ruce s Triclosanem)

Dezinfekční mýdlo na ruce s Triclosanem.

Kód: HAHP088
PRORESTORE ODORx Un-Duz-It Unleashed 5 l

Unikátní oxidační a enzymatický odstraňovač skvrn a zápachu moči.

Kód: 126375
Chemspec Urine Contamination Treatment

Odstraňovač zápachu od moči.

Kód: 123386
CHEMSPEC StainShield Pro 5l

Profesionální impregnace na koberce, sedačky a čalouněný nábytek.

Kód: 127419
CHEMSPEC Stain Exit 1 l

Odstraňovač organických barviv.

Kód: 125600
CHEMSPEC Spot and Stain Kit

Sada profesionálních odstraňovačů skvrn.

Kód: 111337
Nahoru
Další produkty

Objevte svět čisticích prostředků od společností Chemspec a Prochem Europe

Vyčistěte jakýkoliv druh kobercových vláken od jakéhokoliv druhu znečištění pomocí našich profesionálních čisticích prostředků na koberce

Pomocí našich čisticích prostředků na koberce dokážete vyčistit jakýkoliv druh přírodních nebo syntetických koberců a zároveň si poradíte s jakýmkoliv typem znečištění. Ať už čistíte koberce suchou metodou pomocí absorpčních směsí, chemicky, suchým šamponem, enkapsulací nebo používáte extrakční čištění, u nás si určitě vyberete. Disponujeme nejširší nabídkou čisticích prostředků na koberce od renomovaných výrobců Chemspec a Prochem Europe, které patří mezi průkopníky ve svém oboru.

Většina běžně dostupných čisticích prostředků je založena na bázi tenzidů, včetně mýdel, optických rozjasňovačů a rozpouštědel, které v kobercích nemají co pohledávat. Po vyčištění může sice koberec vypadat čistě, ale tyto čisticí přípravky zanechávají v čištěném koberci své zbytky a napomáhají opětovnému znečištění. U některých kobercových vláken může dojít nejen k uvolňování barviv, ale dokonce k úplné degradaci kobercových vláken. Až 95% českých domácností se setkala s tím, že se koberce po prvním vyčištění začaly špinit o poznání rychleji. Každé další čištění tuto dobu jen zkrátilo. V komerčním sektoru, kde se čistí koberce povětšinou častěji než v domácnostech, se pak 65% zákazníků setkalo nejen s tímto rychle se špinicím efektem, ale i se ztrátou barev a úplnou degradací vláken. Není divu, že se pak potenciální zákazníci bojí čištění koberců objednávat častěji. Všechny tyto jevy mají za příčinu neprofesionální čisticí prostředky, které jsou bohužel velice často na čištění koberců deklarovány samotným výrobcem.

Naše čisticí detergenty neobsahují žádné optické rozjasňovače ani agresivní rozpouštědla, nebo dokonce mýdla či jiné tenzidy. Umí se během čištění nebo po čištění úplně rozložit a nepůsobí v kobercích dlouhodobě. V námi vybraných chemických závodech vědí, že tyto látky do koberců nepatří. Po našich čisticích detergentech nezůstávají v kobercích žádná zbytková rezidua, která by napomáhala opětovnému znečištění nebo dokonce ztrátě barev či úplné degradaci vláken. Po vyčištění našimi čisticími prostředky mají koberce stejné vlastnosti, jako když byly nové.

Koberce nejsou jen krásné na pohled. Plní také velmi důležitou funkci - funkci filtru. To si málokdo uvědomuje. Většina z nás má koberce zafixované jen jako příjemné doplňky do interiéru. Přitom právě koberce zachycují prach, pyly a exkrementy roztočů, které by se jinak volně vznášely ve vzduchu a lidé by je vdechovali. Je to podobné jako u filtrů automobilů. Lidé je pravidelně čistí nebo vyměňují, aby chránili ostatní díly automobilu. Koberce mají mnohem důležitější funkci. Chrání lidi před respiračními problémy, ale jen za předpokladu, že je o ně pravidelně a profesionálně postaráno stejně jako u automobilových filtrů.

V našem sortimentu naleznete čisticí prostředky na koberce pro profesionální použití, jejichž používáním přispějete k ochraně veřejného zdraví, k menší míře nemocnosti a ke snížení výskytu nejrůznějších alergií. Přejděte na naše čisticí prostředky již dnes a okamžitě uvidíte, jakých výsledků dosahují nejlepší firmy tohoto oboru.

Zorientovat se v takovém množství čisticích prostředků nemusí být vždy snadné, a to hlavně pro ty, kteří jsou u nás poprvé. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na emailu info@dischem.cz nebo na telefonu +420 702 078 350, budete-li chtít poradit s výběrem.