7 položek celkem
STRONG INDUSTRIES Ultra Pro Organic 12,5 kg

Absorpční přírodní směs na suché čištění koberců.

Kód: UPODC
Thomil Moketa 4 l (Šampon na čištění koberců a čalounění)

Šampon na čištění koberců a čalounění.

Kód: TSMM008
Chemspec ONE EARTH Rug&Upholstery Cleaner 3,8l (Ekologický čisticí prostředek na koberce a čalounění

Ekologický čisticí prostředek na koberce a sedačky.

Kód: 111486
Chemspec ONE EARTH Carpet Cleaner&Rinse 3,8 l (Ekologický čisticí prostředek na koberce a čalounění)

Ekologický prostředek na čištění koberců a sedaček.

Kód: 109495
Chemspec Formula 161 3,8 l (Čisticí šampon na koberce)

Čisticí šampon na koberce.

Kód: 117035
CHEMSPEC EncapBrite SR 3,8 l

Enkapsulační čisticí prostředek pro čištění koberců s nízkou vlhkostí.

Kód: 104406
Chemspec Encap Brite II 3,8 l (Čisticí prostředek určený k čištění koberců formou enkapsulace)

Enkapsulační čisticí prostředek pro čištění koberců s nízkou vlhkostí.

Kód: 128058

Objevte vysokou kvalitu čisticích šamponů a enkapsulací na koberce od výrobců Chemspec či Prochem Europe

Zbavte se nečistot efektivně, rychle a s krátkou dobou schnutí.

Enkapsulace je proces, při kterém čisticí prostředek uvolňuje nečistoty a zapouzdří je v mikroskopickém polymeru. Zatímco koberec může být suchý velmi rychle, čisticí prostředek vyžaduje určitou dobu vytvrzování. K aplikaci těchto přípravků používáme postřikovače, kterými naneseme přípravek na čištěný koberec. K zapracování pak používáme CRB kartáčové stroje s protiběžně rotujícími kartáči nebo jednokotoučové čisticí stroje s pomocí absorpčních mopů. Dají se však použít i jiné moderní technologie, jako jsou orbitální či planetární stroje. Extrakce nečistot pak probíhá po vytvrzení výrobku při běžném vysávání. Tato metoda napomáhá pomalejšímu špinění koberců a zvyšuje účinnost extrakčního čištění. Doporučuje se provádět mezi extrakčními čištěními, ale s pomocí aditiv si s extrakčním tepováním nezadají.

Enkapsulační čištění s nízkou vlhkostí je moderní metoda čištění koberců, která díky své jednoduchosti a výborným čisticím vlastnostem získává na popularitě. Pro tento způsob čištění naleznete v naší nabídce nesčetné množství profesionálních čisticích prostředků od renomovaných výrobců Chemspec, Prochem Europe a dalších.

Podobně jako enkapsulace i šamponování předchází extrakčnímu čištění. Tato metoda čištění koberců je založena na čištění pomocí generátoru suché pěny nebo jednokotoučového stroje, který zapracovává šampon do koberce. Extrakční generátor suché pěny vytváří hustou pěnu, kterou do koberce zapracovává pomocí speciálních kartáčů. Pěna nečistoty zapouzdří a začne je od vláken při vysychání uvolňovat. Samotná extrakce nečistot probíhá vysycháním šamponu, které se po vyschnutí z koberce vysají při pravidelném vysávání.

Naše společnost nabízí široký výběr šamponů od renomovaných světových výrobců Prochem Europe a Chemspec. A pokud byste si při výběru nebyli jistí, budeme rádi, když se na nás obrátíte pro radu. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.