Čisticí prostředky na kusové koberce

Nejprodávanější

1 položek celkem
Thomil Moketa 4 l (Šampon na čištění koberců a čalounění)

Šampon na čištění koberců a čalounění.

Kód: TSMM008

Vyberte si z naší nabídky prostředků MasterBlend určených pro čistírny koberců nebo pro čištění kusových koberců.

Dosáhněte lepších výsledků při čištění kusových koberců díky profesionálním čisticím prostředkům z naší nabídky

Čištění kusových a orientálních koberců je svým vlastním oborem, který vyžaduje hluboké znalosti a zároveň vyžaduje vysoké nároky na čisticí technologie a vybavení.

V naší nabídce naleznete čisticí prostředky, díky kterým budete moct čistit jakýkoliv druh přírodních a syntetických vláken, dokážete si poradit s tkanými, ručně vázanými nebo všívanými koberci a nebudete se muset bát čistit ani koberce barvené přírodními barvivy. V nabídce nechybí ani speciální odstraňovače skvrn, díky kterým odstraníte i problematické skvrny jako je kočičí moč apod.

Do čištění kusových koberců, běhounů a orientálních koberců by se neměl pouštět nikdo bez potřebného vybavení a znalostí. Pokud tímto technik nedisponuje, může způsobit mnoho nevratných škod, které mohou být v některých případech i likvidační. Proto doporučujeme přenechat čištění kusových koberců ověřené a nejlépe i certifikované čistírně kusových koberců, kterou mají například v Carpet Brothers franšíze. A pokud patříte mezi ty zkušené a chcete poradit s výběrem vhodného čisticího prostředku, kdykoliv se na nás můžete obrátit – napište nám email na info@dischem.cz nebo zavolejte na tel. číslo +420 702 078 350.