27 položek celkem
vysavac numatic hvr 200 henry 12 sacku hepa flo (1) Kód: 3010065.03
637118274888454055 santoemma sabrina

Santoemma Sabrina je kompaktní a profesionální extraktor na čištění koberců a tvrdých podlah s vysokým sacím výkonem a krátkou dobou schnutí.

Kód: S1000CAA220M
CCI AUSTRIA TM4

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 4 se standardními kartáči

Kód: TM4 X5
CCI AUSTRIA TM4

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 4 se standardními kartáči

Kód: TM4 X4
CCI AUSTRIA PRO 45X

Stroj na čištění koberců a tvrdých podlah PRO 45 se standardními kartáči

Kód: PRO 45X
CCI AUSTRIA SPRAYER PRO 35

Stroj na čištění koberců a tvrdých podlah CCI Austria PRO 35 se dvěma protiběžně rotujícími kartáči

Kód: PRO 35X
KLEENRITE Pulsar

Rotační hubice na čištění tvrdých povrchů.

Kód: 40300
HOST Liberator ExVac

Výkonný čisticí systém pro čištění koberců a tvrdých podlah.

Kód: 892
HOST Dry Reliant®

Jednoduchý a lehký stroj pro suché čištění menších ploch. 

Kód: 886
HOST Dry Applicator®

Dávkovač pro nanášení správného množství absorpční směsi.

Kód: 883
HOST Freestyle ExVac

Flexibilní čisticí systém určený k suchému čištění koberců.

Kód: HOST-FE
STRONG INDUSTRIES TM5

CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči.

Kód: TM5
Nahoru
Další produkty

Vítejte v sortimentu technologií na čištění koberců od společností HOST, KleenRite, Sebo, Prochem, Orbot a dalších významných výrobců

Zapomeňte na tvrdošíjné skvrny, zápach nebo znečištění

Nabízíme bohatý výběr technologií na čištění koberců. Hledáte-li technologie na suché čištění koberců, na čištění koberců s nízkou vlhkostí nebo na extrakční čištění koberců, tak jste u nás na správném místě.

V čištění koberců neexistuje nejlepší nebo nejúčinnější metoda čištění. Každý materiál kobercového vlákna nebo druh znečištění vyžaduje jiný přístup. V dnešní moderní době si díky internetu i zákazníci dokáží udělat přehled o tom, která čisticí metoda by jim nejvíce vyhovovala. Proto jsme tu my. Díky našim technologiím budete schopni vyhovět jakékoliv výzvě, která vám přijde.

Čištění koberců začíná inspekcí a vyčesáváním. Budete-li chtít patřit k nejlepším, neobejdete se v tomto případě bez pH metru, mikroskopu, bílých bavlněných hadrů na skvrny a samozřejmě bez kartáčů Pile Brush a Groomer.

Po inspekci následuje vysávání, ke kterému budete potřebovat kvalitní vysavač. Budete-li chtít dosahovat lepších výsledků v krátkém čase, můžete využít profesionální sběrač nečistot, který kombinuje vysavač s pile brushem. V naší nabídce naleznete špičkové německé vysavače SEBO a sběrač nečistot od renomovaného amerického výrobce KleenRite.

Poté následuje samotné čištění. K tomu nám slouží desítky technologií a metod, při čemž každá vyniká v něčem jiném. Proto si u nás můžete vybrat z technologií, které jsou určeny na suché čištění koberců, čištění koberců s nízkou vlhkostí nebo na extrakční čištění koberců neboli tepování.

Pro suché čištění koberců si u nás můžete vybrat mezi technologiemi od společnosti KleenRite, která má v nabídce profesionální sběrač nečistot X-Vac, nebo technologie od dalšího prémiového výrobce HOST. Tento sortiment pak uzavírají technologie od rakouské společnosti Austria CRB Carpet Cleaner.

Pro čištění koberců s nízkou vlhkostí můžete využít většinu z výše již zmíněných technologií pro suché čištění koberců. Máte však možnost výběru i mezi stroji firmy Whittaker System, který jako jediný na světě vyvinul CRB stroj se třemi protisměrně rotujícími kartáči. Další ve světě velmi populární čisticí systémy pro čištění koberců s nízkou vlhkostí jsou orbitální stroje ORBOT a EXCENTR. K tomu můžeme dále doporučit planetární tříkotoučový stroj CIMEX nebo výborný jednokotoučový stroj Columbus E430 Thermo s patentovanou thermopadovou technologií. Nebyl by to však kompletní výčet, pokud bychom zapomněli na šamponování koberců pomocí ručně vedených extraktorů s generátory suché pěny od společnosti VonSchrader.

Nejběžnější metodou čištění koberců v ČR a jinde ve světě je pak extrakční čištění koberců neboli také tepování koberců. V naší nabídce naleznete malé spottery, přenosné extraktory od KleenRite a VersaClean, ručně vedené extraktory od Prochem Europe nebo Truckmount extraktory od Sapphire Scientific.

Využijte sílu a všestrannost našich technologií. S těmito produkty vás žádné znečištění nezastaví. Čisticí systémy z naší nabídky disponují nejvyšším výkonem na trhu. Díky tomu získáte sílu, kterou budete potřebovat k řešení i těch nejnáročnějších úklidových nebo čisticích prací. Jedná se o výkonné pomocníky, kteří si hravě poradí s čištěním koberců, sedaček, čalouněného nábytku, car detailingem nebo čištěním interiéru dopravních prostředků hromadné přepravy, lodí a letadel. Naše technologie jsou vhodné jak pro velké plochy, tak i pro menší čištění v domácnostech a hotelových pokojích. Efektivně uvolňují znečištění z kobercového vlákna, díky čemuž je výsledek vždy dokonalý.

Většinu technologií máme i v předváděcích provedeních, které případným zájemcům můžeme zapůjčit k vyzkoušení. Pro více informací o zápůjčce nebo při zájmu o nějaké doporučení nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.