10 položek celkem
HOST Liberator ExVac

Výkonný čisticí systém pro čištění koberců a tvrdých podlah.

Kód: 892
HOST Dry Reliant®

Jednoduchý a lehký stroj pro suché čištění menších ploch. 

Kód: 886
HOST Dry Applicator®

Dávkovač pro nanášení správného množství absorpční směsi.

Kód: 883
HOST Freestyle ExVac

Flexibilní čisticí systém určený k suchému čištění koberců.

Kód: HOST-FE
CCI AUSTRIA TM3

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 3 se standardními kartáči

Kód: TM3 X3
KleenRite X Vac
ZDARMAZDARMA

Profesionální sběrač nečistot.

Kód: 70000CE
KleenRite VacBoost
ZDARMAZDARMA

Zařízení pro zvýšení sacího výkonu extraktoru.

Kód: 75001CE
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionální tyčový vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky

Kód: 543/DAR
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionální dvoumotorový vysavač s pokročilým systémem filtrace - vhodný pro alergiky

Kód: SBS360
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentní vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky.

Kód: S90547

Skončete s prachem, pylem či roztoči díky suchému čištění koberců značek HOST, KleenRite či Austria CRB Carpet Cleaner

Postavte se na stranu čistoty. Vsaďte na vysoce kvalitní suché čištění koberců

V kobercích se nachází obrovské množství prachu, pylu, roztočů a jiných mikroorganismů či plísní. Proto je potřeba koberce pravidelně a profesionálně čistit. Jednou takovou čisticí metodou je i suché čištění koberců. To vám zajistí udržení dlouhodobé čistoty koberců vašich klientů. Suché čištění koberců se aplikuje v případech, kde materiál koberce neumožňuje použití vody nebo je zákazník omezen dobou schnutí.

Pro tyto účely vám můžeme nabídnout několik vhodných technologií:

KleenRite X-Vac: Jedná se o technologie od renomovaného amerického výrobce extraktorů KleenRite. X-Vac kombinuje výkonný vysavač, který pomocí speciálního kartáče doplňuje samotné vysávání o funkce pile brushe. Jedná se o nejsušší čisticí systém na trhu, který zvládne odstranit veškeré hrubé nečistoty a kobercová vlákna zároveň zregeneruje a obnoví jejich tvar. Buď jej můžete použít jako hlavní čisticí metodu u koberců, které nesmí přijít do styku s vodou, nebo jej můžete použít místo vysavačů před samotným čištěním.

HOST: Jedná se o čisticí systém určený pro suchou extrakci nečistot. Ke své činnosti používá ekologické čisticí prostředky s certifikátem Green Seal, které rychle a snadno vyčistí vaše koberce a texturované tvrdé podlahy. HOST patří mezi nejbezpečnější a nejefektivnější systémy čištění koberců na světě, které dodržují přísná pravidla udržitelnosti naší planety. Ke strojům můžete zakoupit i čisticí prostředky vyrobené ze 100% přírodních zdrojů.

Austria CRB Carpet Cleaner: Tento rakouský výrobce má více než 30 letou praxi. Díky tomuto čisticímu systému jsou textilní povrchy, jako jsou koberce a běhouny všeho druhu, ekologicky a účinně vyčištěny, a to s minimálním množstvím vlhkosti. Tento čisticí systém je doporučován předními světovými výrobci koberců. Skládá se z vysoce kvalitních CRB čisticích strojů s protiběžně rotujícími kartáči a z čisticích prostředků, které jsou pro ně speciálně navrženy. Výrobky Austria CRB Carpet Cleaner mají certifikát Woolsafe a jsou testovány CRI v USA.

Naše společnost dodává nejúčinnější technologie na trhu určené k tomuto druhu čištění. Rádi poskytneme kompletní sortiment a poradenství komukoliv, kdo by měl o tento způsob čištění zájem. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.