8 položek celkem
vysavac numatic hvr 200 henry 12 sacku hepa flo (1) Kód: 3010065.03

Kompaktní, lehký a výkonný vysavač pro snadné vysávání.

Kód: S92668SE
SEBO Felix 4 Kombi CLASSIC

Tyčový vysavač pro domácnosti vhodný pro alergiky.

Kód: SBF4K
SEBO Felix 1 Premium CLASSIC

Tyčový vysavač pro domácnosti s klepací hlavou vhodný pro alergiky.

Kód: SBFP1C
KleenRite X Vac
ZDARMAZDARMA

Profesionální sběrač nečistot.

Kód: 70000CE
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionální tyčový vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky

Kód: 543/DAR
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionální dvoumotorový vysavač s pokročilým systémem filtrace - vhodný pro alergiky

Kód: SBS360
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentní vysavač s klepací hlavou - vhodný pro alergiky.

Kód: S90547

Vyzkoušejte inovativní vysavače SEBO, které změnily styl vysávání

Příběh, který víří prach

80 let po prvním patentu na vysavač byli dva mladí inženýři přesvědčeni, že by mohli přijít na trh s inovativním modelem. Zcela vyškoleni v oblasti teorie a praxe založili v roce 1978 společnost "Stein & Co." v německém Velbertu a vyvinuli první SEBO 350. Tento vysavač neměl jen důkladně odvádět svou práci, ale především absolvovat ten nejnáročnější test: usnadnit život odborníkům v péči o podlahu. U prvního modelu došlo k obrovskému technickému pokroku, takže i ten nejnáročnější úklidový personál v hotelích, nemocnicích a kancelářích byl velmi ohromen a rychle přesvědčen. SEBO 350 byl důkladně propracován do toho nejmenšího detailu, a tím se stal jasnou volbou pro všechny typy koberců.

Uplynulo více než 40 let a vysavače SEBO se rozšířily do celého světa a patří mezi nejvyhledávanější na světě. Jejich sacích schopností a spolehlivosti si všimli i v Bílém domě nebo v Buckinghamském paláci, kde vysavače tohoto výrobce používají. Chcete-li zažít nový rozměr vysávání, jste u nás na správné adrese. U nás vám nabízíme kompletní produktovou řadu tohoto výrobce a zároveň záruční i pozáruční servis.

Potřebujete poradit při výběru? Nejste si jisti konkrétním modelem vysavače? Máte specifická přání? Pak se na nás obraťte! Jsme zde pro vás a v oboru už máme léta zkušeností. Rádi vám proto pomůžeme. Obracejte se na nás na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350