8 položek celkem
CCI AUSTRIA TM4

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 4 se standardními kartáči

Kód: TM4 X5
CCI AUSTRIA TM4

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 4 se standardními kartáči

Kód: TM4 X4
CCI AUSTRIA PRO 45X

Stroj na čištění koberců a tvrdých podlah PRO 45 se standardními kartáči

Kód: PRO 45X
CCI AUSTRIA SPRAYER PRO 35

Stroj na čištění koberců a tvrdých podlah CCI Austria PRO 35 se dvěma protiběžně rotujícími kartáči

Kód: PRO 35X
STRONG INDUSTRIES TM5

CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči.

Kód: TM5
Strong Industries TM4

CRB stroj s protiběžně rotujícími kartáči.

Kód: TM4
CCI AUSTRIA TM3

CRB stroj na čištění koberců CCI Austria CRB TM 3 se standardními kartáči

Kód: TM3 X3
ZDARMAZDARMA
VON SCHRADER LMX
Pouze pro přihlášené
Kód: 54

Vstupte do světa čištění koberců s nízkou vlhkostí se stroji Whittaker System, Austria CRB Carpet Cleaner, Orbot, Excentr, Cimex, Columbus nebo VonSchrader

Nejúčinnější technologie na čištění koberců s nízkou vlhkostí jedině v našem sortimentu

Čištění koberců s nízkou vlhkostí je naší největší vášní a především enkapsulační zapouzdřovací čištění koberců se pro nás stalo posedlostí. Proto pro tento typ čištění nabízíme velmi rozsáhlý sortiment, který jinde nenajdete. Technologie z této skupiny výrobků jsou určené k čištění koberců s nízkou vlhkostí, a to enkapsulační metodou nebo šamponováním.

Enkapsulační čištění koberců je známo od konce 90. let minulého století. Speciální čisticí prostředek se do koberce obvykle zapracuje pomocí čisticích strojů s vysokou agitační schopností. Jsou to například stroje s protiběžně rotujícími kartáči Austria CRB Carpet Cleaner nebo Whittaker System. Velmi populární je však i planetární čisticí systém Cimex nebo orbitální stroje Excentr či Orbot. Další populární možností je zapracování enkapsulačního čisticího prostředku pomocí absorpčních padů (bonnetů) a jednokotoučových strojů. V tomto ohledu existují i vylepšené jednokotoučové stroje, které nabízí termopadovou technologii. Protože všechny tyto technologie u nás zakoupíte, stručně vám je představíme.

VonSchrader: Tento americký výrobce byl prvním, který se už v roce 1935 začal věnovat čištění koberců s nízkou vlhkostí. Využívá k tomu extrakory generující suchou pěnu, díky čemuž jsou koberce nebo čalounění po vyčištění velmi rychle suché a opět použitelné.

Whittaker System: Společnost Whittaker System byla založena v roce 1961 Robertem Whittakerem a od té doby se zabývá výrobou technologií a čisticích prostředků na čištění koberců s nízkou vlhkostí. Časem se z regionální firmy stal světově uznávaný výrobce, který v dnešní době vlastní desítky patentů. Vlajkovou lodí tohoto výrobce je čisticí systém Smart Trio, který k čištění koberců využívá hned tři protisměrně rotující kartáče. Jeho mechanické působení patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Austria CRB Carpet Cleaner: Podobně jako Whittaker System i tento výrobce používá u svých technologií protisměrně rotující kartáče. Těmto čisticím systémům říkáme CRB. Stroje rakouského výrobce Carpet Cleaner Industries patří mezi producenty CRB strojů světového formátu. Funkčnost jejich CRB čisticích systémů je pravidelně testována uznávanými laboratořemi, jako je například CRI, a nabízí tak ověřenou kvalitu a efektivitu.

CIMEX: Stroje britského výrobce Cimex jsou určeny pro čištění koberců s nízkou vlhkostí využívající planetární pohyb. Tento pohyb kombinuje rotační cirkulaci jednokotoučových strojů s protisměrně rotujícimi třemi menšími kartáči. Výrazně zkracuje dobu čištění, a tím i snižuje mzdové náklady na pracovní sílu. Díky planetárnímu pohybu kartáčů čistí každou stranu kobercového vlákna v jediném tahu, čímž dosáhne hloubkového čištění za pouhou polovinu času.

ORBOT: Společnost založená v roce 1974, která se po celou dobu svého působení věnuje vývoji orbitálních technologií na péči o podlahoviny s nízkou vlhkostí. Konvenční metody čištění koberců mají své stinné stránky v podobě zanechávání zbytků čisticích prostředků v kobercích a v dlouhé době schnutí. ORBOT tyto časté problémy eliminuje a zároveň dokáže vyřešit potíže s dlouhou dobou schnutí, se vzlínajícími skvrnami, lepkavými zbytky, plísněmi, prostoji, rozsáhlými procedurami nastavení a únavou obsluhy.

EXCENTR: Tento nizozemský výrobce moderních podlahových strojů využívá principu oscilace a nabízí tak ve svých čisticích systémech i orbitální čisticí stroj podobný technologiím od Orbotu. EXCENTR 43 spojuje orbitální směr otáčení s rychlostí 140 ot/min a 1.400 malých excentrických kruhů o velikosti 2,1 cm, díky čemuž efektivně uvolňuje usazenou špínu z osnovy koberce a napomáhá tak k jejímu vyvzlínání na povrch, kde je vyčištěna pomocí absorpčního padu. Tento způsob čištění zaručuje dokonalejší výsledky za kratší dobu. Koberce jsou po vyčištění téměř ihned suché.

Stále ještě nejběžnější metodou pro zapracování enkapsulačního prostředku je použití jednokotoučového stroje a absorpčních padů tzv. bonnetů. Jednokotoučové stroje není třeba představovat. Má je k dispozici snad každá úklidová firma. V naší nabídce však naleznete vylepšenou formu tohoto čisticího systému, kterým je jednokotoučový stroj E430 s patentovanou termopadovou technologií od prvotřídního výrobce jednokotoučových strojů Columbus. Oproti běžným jednokotoučovým strojům umí tento stroj navíc ohřát povrch čištěného koberce až na 90°C, čímž dosáhne mnohem vyšší účinnosti.

Všechny čisticí systémy z naší nabídky testujeme, díky čemuž můžeme jejich kvalitu garantovat. Čištění s nízkou vlhkostí je vhodné všude tam, kde je zapotřebí rychlé a efektivní čištění koberců a není možnost dlouhé doby vysychání. V naší nabídce naleznete nejúčinnější technologie, které se dají pomocí speciálních čisticích přípravků a vhodných postupů použít i k obnovujícímu (generálnímu) čištění nebo k údržbovému čištění koberců. Tyto stroje jsou vhodné pro čištění všech druhů vláken, velikosti ploch nebo míry znečištění. Po čištění jsou koberce téměř ihned suché. Technologie na čištění koberců s nízkou vlhkostí jsou ideální pro firmy, které s čištěním koberců teprve začínají, nebo pro ty, kteří mají již výkonný extraktor. S většinou z nich můžete čistit i podlahoviny jako jsou například dlažby, vinylové podlahy, dřevěné podlahy atd.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme doporučit ideální stroj pro vaše použití. Jsme vám plně k dispozici na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.