7 položek celkem
Chemspec All Fiber Textille Rinse 5 l (Čisticí prostředek pro neutralizaci koberců a čalounění)

Čisticí prostředek vhodný k neutralizujícímu oplachování koberců a čalounění.

Kód: 123374
Chemspec Formula 90 5 l (Tekutý detergent určený na syntetická i přírodní vlákna)

Tekutý čisticí detergent určený na syntetická vlákna a přírodní vlákna.

Kód: 123382
Chemspec Heavy Duty Soil Lifter 3,8 l (Univerzální prostředek pro čištění čalounění a koberců)

Univerzální prostředek pro čištění přírodních a syntetických sedaček a koberců.

Kód: 123380
Chemspec Kill Odor Plus 5 l (Odstraňovač veškerých pachů)

Čisticí prostředek, odstraňovač skvrn a deodorant - vše v jednom.

Kód: 123381
Chemspec ONE EARTH Carpet Cleaner&Rinse 3,8 l (Ekologický čisticí prostředek na koberce a čalounění)

Ekologický prostředek na čištění koberců a sedaček.

Kód: 109495
Chemspec ONE EARTH Rug&Upholstery Cleaner 3,8l (Ekologický čisticí prostředek na koberce a čalounění

Ekologický čisticí prostředek na koberce a sedačky.

Kód: 111486
Chemspec Prekleen Enzyme Soil Lifter 2,7 kg (Enzymatický čisticí prostředek na koberce a čalounění)

Enzymatický čisticí prostředek na koberce a sedačky.

Kód: 123383

Objevte naši nabídku profesionálních detergentů, oplachovačů a předstřiků na extrakční čištění sedaček od renomovaných výrobců Prochem Europe a Chemspec

Díky naší bohaté nabídce čisticích prostředků určených k extrakčnímu tepování sedaček předběhnete vaši konkurenci o celou jednu délku

Extrakční čištění sedaček, nazývané někdy také jako tepování sedaček, je nejrozšířenější čisticí metodou na světě. Tento způsob čištění vám nabízí mimořádný účinek, a to i vůči velice odolným skvrnám. Extrakční čištění umožňuje vysoce hloubkové čištění různých typů textilií. Ať už se jedná o odolnější, anebo naopak jemnější materiály. Správně zvoleným postupem a díky našim profesionálním čisticím prostředkům bez obsahu mýdel a jiných tenzidů, agresivních rozpouštědel, nevhodně formulovaných povrchově aktivních látek a optických rozjasňovačů, které ve tkaninách nemají co pohledávat, dosáhnete takových výsledků, o kterých se vaší konkurenci ani nesnilo. Vzhled sedačky bude díky tomu opět jako nový.

Tepování sedaček je nejpopulárnější formou čištění na světě. I přesto většina „profesionálů“ tento princip zcela správně nepochopila a odvádí neuspokojivé výsledky, kterými zákazníky od čištění sedaček nakonec nadobro odradí. Profesionální extrakční čištění sedaček se provádí vždy ve dvou krocích. Prvním krokem je nanášení alkalických předstřiků, které uvolní veškeré nečistoty, následované oplachováním pomocí detergentů nebo samotných oplachovačů, jež čalounění uvedou do neutrálního pH a propůjčí mu vlastnosti nové tkaniny. Jakmile narazí zákazník na technika, který provádí extrakční čištění sedaček jinak, měl by zpozornit.

Čisticích prostředků k extrakčnímu čištění sedaček je mnoho. Orientovat se v nich může být složitější, a proto se na nás neváhejte obrátit kdykoliv, když budete chtít pomoci. Můžete nám napsat email na info@dischem.cz nebo zavolat na tel. číslo +420 702 078 350.