5 položek celkem
Chemspec Encap Brite II 3,8 l (Čisticí prostředek určený k čištění koberců formou enkapsulace)

Enkapsulační čisticí prostředek pro čištění koberců s nízkou vlhkostí.

Kód: 128058
CHEMSPEC EncapBrite SR 3,8 l

Enkapsulační čisticí prostředek pro čištění koberců s nízkou vlhkostí.

Kód: 104406
Chemspec Fast Dry Upholstery Shampoo 3,8 l (Čisticí šampon na čalounění)

Čisticí šampon na sedačky a čalouněný nábytek.

Kód: 104550
Chemspec ONE EARTH Carpet Cleaner&Rinse 3,8 l (Ekologický čisticí prostředek na koberce a čalounění)

Ekologický prostředek na čištění koberců a sedaček.

Kód: 109495
Chemspec ONE EARTH Rug&Upholstery Cleaner 3,8l (Ekologický čisticí prostředek na koberce a čalounění

Ekologický čisticí prostředek na koberce a sedačky.

Kód: 111486

Nechte se přesvědčit kvalitou prémiových šamponů a enkapsulačních čisticích prostředků na sedačky od výrobců Prochem Europe a Chemspec

Vyčistěte zákazníkovu sedačku snadno a rychle s krátkou dobou schnutí

Čištění sedaček s nízkou vlhkostí získává na popularitě. Kdo by nechtěl mít sedačku krásně vyčištěnou a téměř ihned po vyčištění použitelnou? Čištění sedaček s nízkou vlhkostí navíc spotřebuje zlomek vody oproti konvenčním metodám a zároveň má i podstatně nižší odběr elektrického proudu. Toto jsou všechno důvody, proč se na vás bude zákazník vždy rád znovu obracet.

Čištění sedaček suchou pěnou je stará metoda čištění čalounění, která se používala jako alternativa k extrakčnímu čištění koberců převážně z důvodu rychlejší doby schnutí a menší spotřeby vody, která navíc nesmí přijít do styku s některými choulostivými materiály. V posledních letech však udělala tato metoda veliký pokrok a čisticí šampony a technologie, které s nimi umí pracovat, se dnes dokáží s extrakčním tepováním sedaček rovnat.

Moderní čisticí šampony na sedačky tkaninu obalí a usazenou špínu během vysychání uvolňují do mikroskopických krystalků na povrch, odkud lze špínu se zbytky šamponu snadno vysát. To je veliký posun dopředu od původních šamponů, které mnohdy zanechávaly v čištěném materiálu své zbytky a napomáhaly opětovnému znečištění.

Enkapsulační čištění sedaček má počátek teprve na začátku tohoto tisíciletí. Tato metoda čištění sedaček však prošla dramatickým vývojem a získává na popularitě. Podobně jako při šamponování se tato metoda zapracovává do tkaniny buď ručně, nebo pomocí speciálních technologií jako je například Orbot Micro. Po zapracování čisticí prostředek nečistoty zapouzdří do mikroskopického polymeru, který po vytvrdnutí zkrystalizuje podobně jako moderní šampony. Extrakce nečistot pak probíhá při běžném vysávání.

Oběma těmto moderním metodám velmi fandíme už jen proto, že jsou podstatně více ekologické a udržitelné pro naši planetu. Orientovat se v nich není složité, ale i přesto se nám ozvěte v případě, že budete stát o radu. Využít k tomu můžete email info@dischem.cz nebo tel. číslo +420 702 078 350.