2 položek celkem
Chemspec Encap Brite II 3,8 l (Čisticí prostředek určený k čištění koberců formou enkapsulace)

Enkapsulační čisticí prostředek pro čištění koberců s nízkou vlhkostí.

Kód: 128058
CHEMSPEC EncapBrite SR 3,8 l

Enkapsulační čisticí prostředek pro čištění koberců s nízkou vlhkostí.

Kód: 104406

Enkapsulační čištění čalounění na nejvyšší úrovni od výrobců Chemspec a Prochem Europe

Nabídka profesionálních enkapsulačních čisticích prostředků určených na čištění sedaček

Čalouněný nábytek bývá obvykle velmi znečištěn. Je to logické. Je velmi namáhaný a nevyhýbají se mu ani skvrny od jídla, pití nebo od dovádění malých dětí a domácích mazlíčků. Moderní způsob, jak čalouněné sedačky čistit, je metoda enkapsulačního čištění, při které používáte čisticí prostředek se schopností enkapsulace v kombinaci s ručními absorpčními pady, kartáči na čalounění nebo pomocí speciálních technologií jako je Orbot Micro a Rupes Cyclo.

Enkapsulační čištění čalounění je proces čištění, při kterém čisticí prostředek uvolňuje nečistoty a zapouzdří je v mikroskopickém polymeru. To zajišťuje dokonalé výsledky, vynikající kvalitu čištění a jemnou péči i o jemné a delikátní materiály. Navíc se při této formě čištění využívá jen minimum vlhkosti, což vám následně zajistí rychlou dobu schnutí. Enkapsulační čištění čalounění je velmi vhodnou alternativou k tepování sedaček nebo k čištění sedaček suchou pěnou extrakčnímu čištění.

Budete-li si tuto metodu chtít osvojit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. K dispozici vám jsme na e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 702 078 350.