PMF CV56SB dlouhá štěrbinová hubice s vnitřním sprejováním Celonerezová štěrbinová hubice o délce 45 cm vhodná pro extrakční čištění špatně přístupných míst

Kód: CV56SB CV56B-ST Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: PMF Tools
Pouze pro přihlášené
Spouštěcí ventil
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
b) regulátor sání
c) vinylové držadlo
e) rychlospojky

Celonerezová štěrbinová hubice o délce 45 cm vhodná pro extrakční čištění špatně přístupných míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to ideální nástroj pro snadné čištění koberců ve velice úzkých oblastech, vynikající pomůcka pro profesionální čištění koberců, díky které dosáhnete dokonalých výsledků. Čistíte koberce, ale nedokážete se dostat do některých velice úzkých míst? S klasickou hubicí se tam nedostanete a ani žádným jiným tradičním postupem nejste schopni koberec vyčistit? Štěrbinová hubice od amerického výrobce PMF je určená k profesionálnímu čištění koberců ve velice úzkých prostorách. Za nebo pod nábytkem, za elektronikou, v rozích, za kabely, za dveřmi. Tady všude odvede dokonalou práci. Vyniká kvalitou, dlouhou životností a výkonem. Unikátní nástroj, který se osvědčil v boji proti odolným skvrnám i v těch nejhůře přístupných místech.

Tři druhy materiálů spouštěcích ventilů:

Standardně je tato štěrbinová hubice vybavena mosazným spouštěcím ventilem, který dokáže pracovat s provozním tlakem 35 baru. Za příplatek je možné hubici doplnit o jeden ze dvou spouštěcích ventilů z nerezové oceli, které dokáží pracovat s tlakem až 70, respektive 86 baru.

Příslušenství pro dlouhou štěrbinovou hubici:

K této dlouhé štěrbinové hubici je možné nechat z výroby přidělat regulaci sání, která je pak umístěna na konci rukojeti. Pro šetrnější a lepší skluz hubice je možné ji nechat opatřit teflonovým kluzákem.   

Rychlospojky Foster®:

Abyste mohli štěrbinovou hubici připojit k extraktoru, je zapotřebí k ní přikoupit rychlospojku. V naší nabídce naleznete mnoho druhů a velikostí amerických rychlospojek Foster, které připojíte k jakémukoliv extraktoru. Jejich výběr naleznete zde.

Klíčové vlastnosti:

  • štěrbinová hubice k čištění velice těsných  a špatně dostupných prostor
  • vyrobeno z nerezové oceli, včetně matic a šroubení
  • 1 cm široká pracovní plocha, 20 cm dlouhé tělo
  • čtyři druhy spouštěcích ventilů
  • vhodné i pro půjčovny úklidových strojů – zvládne i hrubší zacházení

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro profesionální čištění koberců
Výrobce: PMF Tools
Pracovní plocha: 1 cm
Materiál: nerezová ocel
Hmotnost: 1,4 kg
Krajina původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: