PMF Mach Titanium Profesionální titanová hubice s teflonovým kluzákem určená pro extrakční čištění koberců

Kód: MACH-12-TEFAC17 MACH-15-TEFAC17 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: PMF Tools
Pouze pro přihlášené
Pracovní plocha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
a) rukojeť
b) rychlospojky ?
c) spouštěcí ventil

Profesionální titanová hubice s pracovní plochou 30 cm a dvěma tryskami určená k extrakčnímu čištění koberců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízkoprofilová titanová hubice určená k extrakčnímu čištění koberců. Hubice má čtyři vnější trysky pro zapracování čisticího roztoku a její pracovní plocha je 30 cm. PMF Mach 12” Titanium vytváří dokonalou rovnováhu mezi vynikajícím sacím výkonem s extrémním čisticím výkonem při zachování nízké hmotnosti - pouhých 3,2 kg (7 liber), čímž je jednou z nejlehčích a nejefektivnějších hubic na extrakční čištění koberců na trhu.

Vyrobeno z nejkvalitnějších komponentů:

Kromě titanu je celá hubice Mach 12” vyrobena z nejkvalitnějších dostupných komponentů, které zajišťují roky bezproblémového a efektivního čištění. Odolný ventil PMF V800EZ s provozním tlakem 55 baru (800 psi) se perfektně hodí k vysoce výkonným extraktorům nebo TruckMount extraktorům. Standardní PMF V800EZ mosazný spouštěcí ventil lze vyměnit i za výkonnější nerezový spouštěcí ventil V1250, který dokáže pracovat s provozním tlakem až 86 baru (1250 PSI).

Navrženo pro úspěch!

Titanová hubice Mach 12” od americké společnosti PMF má čtyři trysky, které pod ideálním úhlem zapracovávají čisticí roztok do koberce tak, aby pracoval s celou délkou kobercových vláken. Nečistoty tak nejsou tlačeny hlouběji do koberce, ale naopak jsou vytlačovány z osnovy koberce na povrch. Uvolněné nečistoty jsou pak dokonale připraveny k okamžité extrakci pomocí optimálně navržené sací štěrbiny umístěné na čisticí hlavice hubice. 

Před spouštěcím ventilem je vloženo do kování na čisticí roztok sítko zachytávající nečistoty dříve, než způsobí ucpání hubice, které následně způsobí  zbytečné  prostoje. Do titanové hubice PMF Mach 12” jsou navíc nainstalované zpětné ventily z nerezové oceli, aby po uvolnění spouštěcího ventilu nekapal čisticí roztok z trysek ven. Tato titanová hubice na koberce má ve své 30cm široké čisticí hlavě podélně nastavitelný rozdělovač čtyř trysek, který umožňuje rovnoměrné čištění bez šmouh a propůjčuje obsluze maximální kontrolu nad tím, jak se roztok pro čištění koberců nanáší na vlákna koberce.

Tato titanová hubice má nízkoprofilovou konstrukci, která hubici umožňuje dobrou dostupnost pod nábytkem nebo topením, což snižuje potřebu vyměnit za jinou speciální hubici.

Hledáte nejúčinnější, nejrychlejší a nejlehčí třiceticentimetrovou hubici na čištění koberců na trhu? Právě jste ji našli.

Teflonový kluzák pro hubici PMF Mach 12” Titanium na koberce:

Titanová hubice Mach 12” od společnosti PMF je standardně dodávána s kluzáky z nerezové oceli. Nabízíme ale hubici vylepšit teflonovými kluzáky, které ještě více zvýší sací výkon hubice a zlepší skluz po čištěném koberci. To ocení především vysoce namáhaná záda obsluhujících techniků.   

Rychlospojky Foster®:

K připojení k vašemu extraktoru je zapotřebí kvalitní rychlospojka.V naší nabídce naleznete kvalitní rychlospojky od amerického výrobce Foster, kde si můžete vybrat z mnoha velikostí a typů.

Klíčové vlastnosti:

  • nízkoprofilová hubice určená k extrakčnímu čištění koberců s pracovní plochou 30 cm
  • titanové provedení včetně matic a šroubení
  • čtyři vnější trysky pro zapracování čisticího roztoku
  • mosazné závity na rychlospojky
  • k dispozici dva typy spouštěcích ventilů s maximální provozním tlakem až 86 baru (1250 PSI)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro profesionální čištění koberců
Výrobce: PMF Tools
Pracovní plocha: až 38 cm
Materiál: titan
Hmotnost: 3,2 kg
Krajina původu: USA

PMF Mach Titanium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: