PMF W15802 nízkoprofilová S-Band hubice na čištění koberců Profesionální celonerezová hubice se dvěma tryskami a s pracovní plochou 30 cm určená pro extrakční čištění koberců

Kód: W15802V2P-EZ
Neohodnoceno
Značka: PMF Tools
Pouze pro přihlášené
Spouštěcí ventil
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
a) rukojeť
b) rychlospojky ?

Profesionální celonerezová hubice se dvěma tryskami a s pracovní plochou 30 cm určená k extrakčnímu čištění koberců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízkoprofilová celonerezová hubice určená k extrakčnímu čištění koberců, která má dvě vnější trysky pro zapracování čisticího roztoku. Pracovní plocha hubice je 30 cm. Vyniká svou nízkoprofilovou konstrukcí, která umožňuje snadné čištění pod nábytkem, topením apod. U této hubice je možné vybírat z více druhů spouštěcích ventilů, kdy standardně je vybavena mosazným ventilem pro maximální tlak 55 baru (800 PSI). Hubice se tak hodí k výkonným přenosným nebo k truckmount extraktorům, jako jsou naše tepovače KleenRite nebo Sapphire Scientific..

Čtyři druhy materiálu spouštěcích ventilů:

Tato hubice na extrakční čištění koberců je standardně vybavena mosazným ventilem pro maximální pracovní tlak 55 baru (800 PSI). Pokud ale někomu vyhovuje nízký profil hubice a chtěl by ji mít i u méně výkonných extraktorů, můžeme hubici vybavit levnějším mosazným ventilem pro extraktory s výkonem čerpadla 20 baru (300 PSI). Mimo standardní ventil je možné hubici osadit nerezovým spouštěcím ventilem pro tlak čerpadla 70 baru (1000 PSI). Pro ty, kteří rádi pracují s teplou vodou, pak máme připravený V2P mosazný ventil pro práci s vařící vodou a s provozním tlakem 35 baru (500 PSI).

Rychlospojky Foster®:

Abyste mohli tuto hubici na koberce připojit k extraktoru, je zapotřebí k ní přikoupit rychlospojku. V naší nabídce naleznete kvalitní rychlospojky amerického výrobce Foster mnoha velikostí a typů. Díky tomu vaši novou hubici budete moct připojit k jakémukoliv extraktoru.

Teflonové kluzáky pro nerezovou hubici na koberce:

Jak už je u PMF zvykem, každá hubice jde vylepšit. U hubic určených k extrakčnímu čištění koberců to není jinak. Tuto nízkoprofilovou hubici na koberce lze vybavit regulací sání a nebo teflonovým kluzákem, u kterého můžete vybírat ze dvou typů. Díky nasazenému teflonovému kluzáku hubice na koberci nedrhne, nezanechává po sobě tolik viditelné tahy, lépe saje a ke kobercům se chová šetrněji.  

Klíčové vlastnosti:

  • nízkoprofilová hubice s pracovní plochou 30 cm a S-Band (double band) konstrukcí určená k extrakčnímu čištění koberců
  • celonerezové provedení vč. matic a šroubení
  • dvě vnější trysky pro zapracování čisticího roztoku
  • mosazné závity na rychlospojky
  • k dispozici čtyři typy spouštěcích ventilů s maximální provozním tlakem až 70 baru (1000 PSI)
  • vhodné pro půjčovny úklidového vybavení – zvládne hrubší zacházení

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro profesionální čištění koberců
Výrobce: PMF Tools
Pracovní plocha: 30 cm
Materiál: nerezová ocel
Hmotnost: 1,9 kg
Krajina původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: