5 položek celkem
RGF CleanAir DeskAir

Moderní AOP fotohydroionizační čistička vzduchu pro domácnosti a kanceláře.

Kód: CLAAOPDA
RGF CleanAir Micro 5" CELL

Malá průmyslová fotohydroionizační AOP čistička vzduchu.

Kód: CLAAOPM
RGF CleanAir Mini 9" CELL

Výkonná profesionální fotohydroionizační AOP čistička vzduchu.

Kód: CLAAOPMI
RGF CleanAir QuickTreat

Vysoce výkonná profesionální fotohydroionizační AOP čistička vzduchu.

Kód: A/QUICKTREAT8145
DRI-EAZ DefendAir HEPA 500

Průmyslová čistička vzduchu.

Kód: F284-230V

Očistěte vnitřní prostředí profesionálně díky čističkám vzduchu od společností Cleanair Europe, Rainbowair, Dri-EAZ, Excentr a dalších

Přestaňte dýchat nebezpečné viry, bakterie a plísně a uzdravte vaše pracoviště

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje naše zdraví, je vzduch, který dýcháme. Na pracovištích, v našich domovech nebo v čekárnách se ale nacházejí škodlivé látky, mikroorganismy a nepříjemné pachy, které v nás vyvolávají nemoci nebo alergie. Naše profesionální čističky vzduchu ovšem pomáhají udržovat vzduch zdravější a bez škodlivých částic, které bychom jinak dýchali a dostávali tak do našeho organismu. Díky tomu snižují nemocnost a výskyt alergií a zvyšují kvalitu života.

Čističky vzduchu dělíme do dvou hlavních skupin – na pasivní a aktivní. Pasivní čističky přes sebe filtrují vzduch z ovzduší, který do sebe natáhnou, vyčistí a z čističky jde vzduch čistý. Příkladem tohoto čištění jsou HEPA čističky vzduchu, kombinované čističky a obdobným způsobem fungují i germicidní lampy a jiné technologie pracující s UV-C zářením. Aktivní čističky vzduch nefiltrují, ale produkují do vzduchu oxidační činidla, která poletující mikroorganismy okamžitě rozkládají, a tím vzduch zároveň dezinfikují. Nečekáte u nich na výměnu vzduchu jako u pasivních čističek, ale máte vzduch čistý permanentně. Nejúčinnějším zástupem aktivních čističek vzduchu jsou pak AOP fotohydroionizační čističky vzduchu, které byly dokonce již laboratorně testovány i na účinnost proti Covid-19, kde byla zjištěna 99,9% úspěšnost.

Hledáte-li řešení, jak ochránit sebe, své okolí a zaměstnance před nemocemi nebo chcete-li lidem uvnitř budov zlepšit životní komfort a zvýšit jejich výkonnost, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit prostřednictvím e-mailu info@dischem.cz nebo na tel. čísle +420 776 667 430. Rádi vám tuto problematiku objasníme.